کد خبر: ۴۹۸۰۲۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶

سرمربی آلمانی لیورپول به نیمکت‌نشین کردن محمد صلاح در دیدارهای اخیر تیمش واکنش نشان داد. کلوپ بعد از پیروزی قاطع برابر اورتون به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت.

به گزارش شفاف و به نقل از اسکای اسپورت، لیورپول در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به مصاف اورتون رفت.

لیورپول توانست در این دیدار هم به پیروزی برسد و با نتیجه ۵ بر ۲ بازی را به سود خود به پایان رساند.

در این دیدار هم محمد صلاح نیمکت نشین بود و فرصت بازی به او نرسید. یورگن کلوپ درباره نیمکت نشین کردن این بازیکن مصری گفت: به تغییراتی در ترکیب تیم نیاز داشتیم و خوشحالم که این تغییرات جواب داده است. من ۵ تغییر در ترکیب اصلی تیم اعمال کردم که خوشبختانه این تغییرات منجر به قوی‌تر شدن تیم شده است. چه بسا بعضی از هواداران قبل از داربی از این تغییرات راضی نباشند اما نشان دادیم که بازیکنان نیمکت‌نشین خوبی هم داریم.

او ادامه داد: پیش‌بینی می کردیم که بازی بسیار سختی باشد. تغییرات زیادی در ترکیب اصلی داشتیم. دوست داشتم که کیتا و گومز هم در ترکیب اصلی بازی کنند اما شجاعت لازم را برای این کار نداشتم. عملکرد بازیکنان لیورپول در این دیدار استثنایی بود. گل‌های خیره کننده‌ای به ثمر رساندیم. روی چند صحنه در خط دفاعی خوب نبودیم. وقتی نیتجه ۴ بر یک شد خیالم راحت شد اما وقتی ۴ بر دو شد کمی نگران شدم اما خوشبختانه گل پنجم را هم به ثمر رساندیم و کار حریف را تمام کردیم.

ژردان شکیری در این دیدار در ترکیب اصلی به میدان رفت و بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و توانست یکی از گل‌های تیمش را به ثمر رساند.

کلوپ درباره این بازیکن گفت: شکیری ۷ ماه است که بازی نکرده است؟ واقعا راست می گوید؟ واقعا متاسفم. او چند بار مصدوم شد. او می‌توانست در این بازی دو گل به ثمر رساند. شکیری نشان داد که از نظر بدنی در شرایط بسیار خوبی است. سخت بود که با آسیب دیدگی‌های زیاد به او اعتماد کرد  اما در دیدار امشب نشان داد که آمادگی بدنی بسیار بالایی دارد.

لیورپول در ۳۲ بازی پیاپی در لیگ جزیره تن به شکست نداده است. کلوپ دراین باره گفت: فصل قبل نزدیک به ۳۸ بازی بدون شکست بودیم اما هیچ فایده ای نداشت و به قهرمانی نرسیدیم. آمار تنها زمانی مهم است که به قهرمانی منجر شود. همه پیروزی‌ها تیمم برایم مهم هستند. آغاز بسیار خوبی داشته‌ایم و امیدوارم که این روند خوب ادامه داشته باشد. من به آمار توجهی ندارم. تنها به دنبال پیروزی و قهرمانی هستیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: