کد خبر: ۴۹۸۰۳۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۲
صهیونیستها اذعان کردند؛

رسانه ها و تحلیلگران صهیونیست در جدیدترین گزارش ها و موضع گیری ها به توان نظامی قوی حزب الله لبنان که می تواند این رژیم را نابود کند، اذعان کردند.

به گزارش شفاف به نقل از رای الیوم، «یواو زیتون» تحلیلگر امور نظامی رسانه صهیونیستی یدیعوت آحارونت ضمن اذعان به توان نظامی حزب الله لبنان از آن به عنوان تهدید بزرگ و ارتشی بزرگ یاد کرده است.

این رسانه صهیونیست از اقدامات نظامیان صهیونیست که ناشی از هراس از جنگ آتی با حزب الله شامل ایجاد خاکریز و موانع برای در امان ماندن از موشک های مقاومت اسلامی لبنان خبر داده است.

از سوی دیگر روزنامه صهیونیستی جروزالم پست هم در تحلیلی اعلام کرد: نیروهای حزب الله با کوله باری از تجربه از سوریه بازگشته اند و سلاح پیشرفته ای در اختیار دارند و توان موشکی و دقیق را هم باید به آن اضافه کرد. حزب الله تهدیدی بزرگ برای اسرائیل است.

این رسانه صهیونیست اذعان کرد: توان نظامی حزب الله به گونه ای است که می تواند، اسرائیل را به عصر حجر بازگرداند.

«آمنون ابراموویچ» تحلیلگر کهنه کار کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی هم اعلام کرد: اولین باری است که نتانیاهو درباره اوضاع امنیتی اسرائیل راست می گوید.

وی به نقل از منابع امنیتی عالی رتبه رژیم صهیونیستی آورده است: اوضاع اسرائیل در حال حاضر مشابه اوضاعی که در آستانه جنگ سال ۱۹۷۳ داشت، است و این را مسئولان بلندپایه امنیتی اسرائیل می گویند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: