کد خبر: ۴۹۸۲۳۶
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱

مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا در چهار بخش پومسه، پاراتکواندو، کیوروگی انفرادی و تیمی در اواسط اسفندماه در بیروت برگزار خواهد شد.

به گزارش شفاف، مسابقات قهرمانی آسیا رده سنی بزرگسالان در چهار بخش پاراتکواندو، پومسه، کیوروگی انفرادی و تیمی از 13 تا 16 اسفندماه در "بیروت" لبنان برگزار می‌شود.

در بخش پاراتکواندو ششمین دوره این رقابت‌ها روز 13 اسفندماه انجام خواهد شد؛ نمایندگان کشورمان در دوره قبل این رقابت‌ها با کسب 4 مدال طلا و 2 نقره عنوان قهرمانی را کسب کردند.

ششمین دوره مسابقات پومسه آسیایی روز 14 اسفندماه پیگیری می‌شود؛ پومسه‌روهای ایرانی در پنجمین دوره این رقابت‌ها با 4 طلا، 2 نقره و 6 برنز بر سکوی نایب قهرمانی ایستادند.

بیست و چهارمین دوره این رقابت‌ها در بخش کیوروگی انفرادی روز 15 و 16 اسفند برگزار می‌شود؛ در دوره قبل این رویداد مردان هوگوپوش کشورمان با کسب یک مدال طلا، یک نقره و 3 برنز عنوان نایب قهرمانی را بدست آوردند و در بخش زنان نیز یک مدال نقره، 2 برنز و عنوان پنجمی کسب شد.

در این دوره برای نخستین بار برگزاری رقابت‌های تیمی کیوروگی آسیایی را شاهد خواهیم بود؛ این رقابت‌ها روز 16 اسفندماه انجام می‌شود.


انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار