کد خبر: ۴۹۸۲۷۵
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹

در این مقاله در رابطه با بهترین قیمت کلاس های تدریس خصوصی ریاضی در منزل توضیح داده می شود. اگر برای یادگیری بهتر درس ریاضی قصد دارید از کلاس های خصوصی ریاضی استفاده نمائید و در زمینه قیمت این کلاس ها سوال دارید این مقاله را بخوانید.

پارامترهای موثر بر قیمت کلاس های خصوصی ریاضی

واضح است که بهترین اساتید و معلم های تدریس خصوصی درس ریاضی با قیمت خیلی پایین تدریس ریاضی را انجام نمی دهند. شما برای خرید کالا و یا دریافت خدمات با کیفیت باید حاضر باشید هزینه ای متناسب با آن پرداخت نمائید. عوامل و پارامترهای مختلفی بر قیمت کلاس های خصوصی ریاضی در منزل اثر می گذارد. اگر می خواهید از کلاس های خصوصی ریاضی در منزل استفاده نمائید، استاد باید در منزل شما حاضر شود و بنابراین مسیری را برای رسیدن به منزل شما باید در راه باشد. اگر می خواهید بهترین قیمت کلاس های خصوصی ریاضی را داشته باشید بای با اساتیدی کلاس ریاضی را هماهنگ کنید که به لحاظ مکانی به شما نزدیک هستند. در سایت های تخصصی تدریس خصوصی مانند سایت ایران مدرس www.IranModares.com و سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com می توانید لیست کاملی از مدرسین و اساتید تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس را ببینید. اگر ساکن غرب تهران هستید با استادی کلاس داشته باشید که ایشان هم ساکن غرب تهران است. به این ترتیب با قیمت مناسب تری برای شما کلاس را برگزار خواهد نمود. یکی از چالش های اصلی کلاس های خصوصی ریاضی در منزل بحث وقتی است که استاد برای رسیدن به منزل شما در نظر می گیرد. بنابراین با در نظر گرفتن نکته ای که گفته شد استاد ریاضی زمان کمتری را در مسیر خواهد بود و در نتیجه هزینه کمتری هم درخواست خواهد کرد.

سایر پارامترهای موثر بر نرخ کلاس های خصوصی ریاضی

علاوه بر فاصله مکانی، عوامل دیگری هم بر قیمت کلاس های خصوصی ریاضی اثر می گذارد. در سایت های ایران مدرس و تدریس ریاضی، اساتید در کنار ارائه رزومه تدریس و سوابق کاری خودشان ذکر کرده اند که چه قیمتی را برای هر جلسه و یا هر ساعت کلاس خصوصی در نظر دارند. برای اینکه بتوانید کلاس های ریاضی را با بهترین قیمت داشته باشید و در عین حال یک استاد و معلم خوب را هم در کنار خودتان داشته باشید باید عوامل موثر بر قیمت کلاس ها را بشناسید و آگاهانه انتخاب کنید. عامل دیگری که می تواند روی نرخ این کلاس ها اثر بگذارد مقطع تحصیلی است. مسلما نرخ آموزش و تدریس ریاضی دانشگاهی به نسبت ریاضی ابتدایی بیشتر است. یا هزینه ای که اساتید برای کلاس های خصوصی ریاضی مهندسی پیشرفته در نظر می گیرند حتما به نسبت کلاس های ریاضی متوسطه بالاتر است. بنابراین مقطع تحصیلی هم روی نرخ کلاس ها اثر می گذارد. به هر حال تدریس ریاضی عالی مقطع دانشگاهی خصوصا در مقطع ارشد و دکتری به نسبت ریاضی متوسطه و ابتدایی کار سخت تری است و هر استادی این کار را نمی تواند انجام دهد. در نتیجه، هزینه کلاس های خصوصی ریاضی در مقاطع بالاتر بیشتر است. رزومه کاری و سوابق تدریس استاد هم می تواند عامل موثر دیگری باشد. اساتیدی که از دانشگاههای معتبر مانند دانشکده ریاضی دانشگاه تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، شریف، خواجه نصیر و .... فارغ التحصیل شده اند مسلما بهتر تدریس می کنند و نرخ بالاتری را هم برای کلاس های خودشان در نظر می گیرند.

بهترین قیمت کلاس تدریس خصوصی ریاضی در منزل چقدر است؟

چگونگی هماهنگ کردن کلاس های تدریس خصوصی ریاضی در منزل با بهترین قیمت

در ادامه در رابطه با نحوه هماهنگ کردن کلاس های خصوصی ریاضی در منزل با بهترین قیمت توضیحاتی ارائه می گردد. همانطور که گفته شد، نرخ و قیمت کلاس های خصوصی ریاضی در منزل و خانه به عوامل مختلفی بستگی دارد. با در دست داشتن این اطلاعات، باید تلاش کرد با استاد خوبی که قیمت مناسبی را برای کلاس های خودش در نظر دارد کلاس را هماهنگ نمود. در سایت هایی که در بالا معرفی شد لیست کامل مدرسین ریاضی را می توانید مشاهده نمائید. شماره تماس مستقیم اساتید و نرخ درخواستی هر استاد برای کلاس های خصوصی ریاضی هم در همان سایت ها ارائه شده است. سعی کنید با اساتیدی کلاس داشته باشید که از دانشگاه خوب فارغ التحصیل شده اند و رزومه و سابقه کاری بالایی دارند. برای بعضی از اساتید نظرات شاگردهای قبلی و فیلم نمونه تدریس هم ثبت شده است. هماهنگ کردن کلاس ها در اوایل ترم به نسبت ایام امتحانات می تواند منجر به این شود که بتوانید کلاس ها را با بهترین قیمت داشته باشید. اوایل ترم تقاضا برای تدریس خصوصی کم است و در نتیجه اساتید تخفیف در نظر می گیرند. اگر هزینه کلاس ها زیاد است به صورت نیمه خصوصی و با یک دوست یا همکلاسی در کلاس ها شرکت کنید. التبه همکلاسی ای را انتخاب کنید که از خود شما درس را بهتر بلد است و باعث پیشرفت شما می شود.

نکات پایانی در رابطه با نرخ کلاس های خصوصی ریاضی در خانه

کلاس های خصوصی ریاضی را می توانید در منزل و یا خانه و یا به صورت اینترنتی داشته باشید. مسلما هزینه کلاس های اینترنتی کمتر است چرا که مدرس ریاضی وقتی را در مسیر رسیدن به منزل شما از دست نمی دهد. اما به هر حال سعی کنید از کلاس های خصوصی در منزل که بازدهی بیشتری دارد استفاده نمائید. برگزاری کلاس های خصوصی در طول ترم نه تنها به صرفه تر است بلکه بازدهی بالاتری هم دارد. در ایام امتحانات فقط برای رفع اشکال از کلاس های خصوصی استفاده کنید. نرخ کلاس های خصوصی ریاضی ممکن است از 40 تا 400 هزار تومان متغیر باشد. واضح است که اساتید مختلف با سطح توانایی و سابقه و رزومه متفاوت هزینه های متفاوتی را هم برای کلاس های خودشان در نظر می گیرند. بهتر است ابتدا تعدادی از مدرسین که رزومه کاری و سوابق درسی و تحصیلی بهتری دارند را انتخاب نمائید و از بین این اساتید با معلمی که بهترین قیمت را در نظر گرفته است تماس بگیرید. در ایران مدرس شماره تماس اساتید به صورت مستقیم و بدون واسطه ارائه شده است. بهترین قیمت کلاس های خصوصی ریاضی قیمت مشخص و ثابتی نیست. اگر شما بتوانید یک استاد خوب را هماهنگ نمائید و به موفقیت شما منجر گردد هر هزینه ای را که پرداخت کرده باشید باز هم راضی خواهید بود. بنابراین بیشتر اولویت را برای داشتن یک استاد خوب در نظر بگیرید و نرخ کلاس را در اولویت دوم قرار دهید.

*رپورتاژ آگهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: