کد خبر: ۴۹۸۶۱۳
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۲

جدید‌ترین کتاب انتشارات شهید کاظمی با موضوع داستان امنیتی بر اساس زندگی ادمین کانال داعش در ایران به زودی روانه بازار می‌شود.

ادمین کانال داعش در ایران کیست؟به گزارش شفاف، «مار و پله» جدید‌ترین کتاب انتشارات شهید کاظمی با موضوع داستان امنیتی بر اساس زندگی ادمین کانال داعش در ایران  به زودی روانه بازار می‌شود.

تا به حال کتاب‌های متنوعی درباره اعضای گروهک داعش نوشته شده؛ ولی هیچ‌کس از ادمین کانال‌های داعش که در ایران فعالیت می‌کرد، خبری ندارد. کسی نمی‌داند این ادمین می‌تواند یک زن بیست و چند ساله باشد، زنی که مادر دو سه تا بچه قد و نیم‌قد است. زنی که با دو بچه راهی افغانستان شده، مدتی آنجا زندگی کرده و بعد دست بچه هایش را گرفته و از سرزمین داعش فرار کرده و برگشته است به ایران.

زنی ریزنقش با قد کوتاه، زنی که می‌تواند در یکی استان‌های شرقی، غربی یا جنوب شرقی کشور سکونت داشته باشد.

«مار و پله» کتاب جدید نشر شهید کاظمی، روایت جذابی از زندگی «خانم ادمین» است، عنصر پیوستی گروهک داعش! زنی که از صحنه‌های دلخراش کشتار داعش، لذت می‌برد و فکر می‌کند دیدن اجرای حکم دین، خوب است.

زنی که وقتی دستگیر می‌شود، اعترافات جالبی درباره امیران داعش مطرح می‌کند.

این کتاب را بخوانید و ببینید داعشی‌ها به چه چیز‌هایی فکر می‌کنند و چه چیز‌هایی برایشان ارزش دارد.

«مار و پله» جدید‌ترین کتاب انتشارات شهید کاظمی با موضوع داستان امنیتی بر اساس زندگی ادمین کانال داعش در ایران به زودی روانه بازار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: