کد خبر: ۴۹۹۰۰۴
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۵

اگر جزو افرادی هستید که از سفر کردن لذت می برید و می خواهید از شهرها و کشورهای زیادی دیدن کنید، بهتر است در این مقاله با ما همراه باشید. بسیاری از افراد عاشق سیر و سفر هستند و در راه رسیدن به این هدف، اقدام به خرید بلیط هواپیما می کنند. بلیط هواپیما یکی از گرانترین بلیط ها در کشور است اما شاید روش هایی باشد که بتوان هزینه های سفر را کاهش داد و بر تعداد سفر خود افزود.

دراین مطلب سعی کرده ایم راهکارهای بسیار مفید برای کاهش هزینه های سفر و خرید بلیط هواپیما ارزان را بیان کنیم. چرا که هر چقدر مدیریت بیشتری بر هزینه های سفر داشته باشید به همان اندازه می توانید بر تعداد سفر های خود بیفزایید و به مناطق بیشتری سفر کنید.

جستجو و خرید بلیط هواپیما در تیک بان

یکی از روش های موثر در خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت ولی با کیفیت مناسب، مراجعه به سایت تیک بان است. تیک بان به عنوان یکی از جامعترین سایت های فروش بلیط هواپیما می تواند با ارائه ارزانترین بلیط ها به کاهش هزینه های سفر شما کمک شایانی بنماید.

با رعایت این نکته ها ارزان سفر کنید

قیمت بلیط ها را چک کنید

بهتر است هنگام رزرو بلیط هواپیما تا می توانید بر جستجوی دقیق خود ادامه دهید تا بلیط کاملا مناسب را تهیه کنید. در تیک بان انواع بلیط ها با قیمت آنها قابل مشاهده است با کمی جستجو به راحتی می توان بلیط ها را با هم مقایسه کرده و ارزانترین آنها را رزرو یا خریداری کرد. گاهی بلیط های یک طرفه ارزانتر است ولی در بعضی مواقع ممکن است بلیط دوطرفه به صرفه تر باشد. این هنر شماست که بتوانید بهترین را انتخاب کنید.

به مقدار بار مجاز هواپیما دقت کنید

در برخی ایرلاین ها مقدار بار مجازی که می توانید با خود به هواپیما حمل کنید، کمتر است.  بنابراین برای مقدار اضافه بار، به شما جریمه تعلق می گیرد و مقدار قابل توجهی هزینه باید بپردازید. پس سعی کنید سبکتر سفر کنید تا هم مشمول جریمه اضافه بار نگردید و هم وقت زیادی در صف چک این فرودگاهی تلف نکنید. 

 

بلیط لحظه آخری یا چارتر بخرید

با  جستجوی مکرر در بازه زمانی مشخص از سایت تیک بان به راحتی می توانید انواع بلیط های چارتر را از سیستمی تشخیص داده و یا بلیط لحظه آخری رزرو کنید. این دسته از بلیط ها به خصوص در فصول کم سفر سال از قیمت بسیار کمتری برخوردارند. قیمت بلیط چارتر در برخی مواقع باورنکردنی و شگفت انگیز است.

با رعایت این نکته ها ارزان سفر کنید

به زمان خرید بلیط هواپیما توجه کنید

معمولا در فصل هایی کم سفر سال بلیط هواپیما ارزانتر از دیگر مواقع به فروش می رسد. به غیر از فصل، در طول یک هفته نیز قیمت بلیط هواپیما متغیر است. معمولا بلیط در اواخر هفته گرانتر می باشد. از همین رو  با کمی صبر در طی هفته قیمت را چک کنید و ارزانترین بلیط را انتخاب و رزرو نمایید.

کمتر به رستوران بروید

یکی دیگر از راههای موثر کم کردن هزینه های سفر، استفاده از غذاهایی است که خودتان ان را تهیه می کنید. در اکثر شهرهای توریستی صرف یک وعده غذا در رستوران های متوسط از قیمت بالایی برخوردار است. با خرید مواد غذایی سبک و آماده می توانید پس انداز بیشتری در سفر داشته باشید.

 

هتل آپارتمان رزرو کنید

بعد از خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل یکی دیگر از مهمترین مقوله های سفر است که بخش اعظمی از هزینه ها را از آن خود می کند. با رزرو هتل ارزان و با کیفیت مطلوب می توان به مقدار چشمگیری از هزینه ها کاست. رزرو هتل آپارتمان می تواند گزینه مناسبی باشد چرا که هم قابلیت آشپزی کردن دارد و هم از قیمت مناسب تری برخوردار است.

با مراجعه به سامانه بلیط هواپیما تیک بان به راحتی امکان رزرو انواع بلیط با قیمت های استثنایی و ارزان وجود دارد. اگر قصد خرید بلیط هواپیما خارجی دارید و یا می خواهید بلیط هواپیما تهران مشهد را رزرو کنید، تیک بان بهترین قیمت ها را به شما پیبشنهاد می دهد. با خواندن مطلب "  این روش خرید بلیط هواپیما در هیچ سایتی نیست" که پیشتر از این در همین مورد به نگارش شده است، بهتر می توانید تصمیم بگیرید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: