کد خبر: ۴۹۹۰۹۰
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، اعتراض باشگاه‌های پرسپولیس و تراکتور تبریز را رد کرد.

به گزارش شفاف، کمیته استیناف فدراسیون، آرای خود را درباره درخواست تجدیدنظر خواهی تیم‌ها و بازیکنان صادر کرد که به شرح زیر است:

*با توجه به درخواست استیناف سحر رمضانی بازیکن تیم سپاهان اصفهان، کمیته استیناف اعلام کرد با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نمایند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستنداً به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، با اصلاح حکم محرومیت از شش ماه به شش جلسه، عیناً تأیید می‌گردد. این رأی قطعی است. گفتنی است وی به دلیل توهین، فحاشی و ضرب و جرح بازیکن تیم مقابل و یکی از تماشاگران، از سوی کمیته انضباطی با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت، به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم و به مدت شش ماه از همراهی تیم خود محروم شد.

* با توجه به درخواست استیناف فرشاد احمدزاده بازیکن تیم پرسپولیس، کمیته استیناف اعلام کرد با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نمایند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستنداً به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تأیید می‌گردد. این رأی قطعی است. وی با حکم کمیته انضباطی به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه از همراهی تیم خود به خاطر توهین به داور محروم شده بود.

* با توجه به درخواست استیناف باشگاه پرسپولیس به طرفیت از مهدی زارع نسبت به رأی شماره 676 مورخ 27 آبان 98، کمیته استیناف اعلام کرد با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نمایند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستنداً به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره ، عیناً تأیید می‌گردد. این رأی قطعی است.

کمیته انضباطی باشگاه، پرسپولیس را به دلیل پرتاب بطری آب از سوی تماشاگرانش که باعث شد یک دستگاه لپ‌تاپ آسیب ببیند، به پرداخت 160 میلیون ریال جریمه نقدی در حق زارع محکوم کرد. ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس را به دلیل تخلف تماشاگرانش به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

* پس از درخواست استیناف باشگاه تراکتور تبریز به دلیل رأی کمیته انضباطی مبنی بر پرداخت 400 میلیون ریال جریمه نقدی ناشی از تخلف تماشاگران تیم تراکتور مبنی بر پرتاب بطری و فحاشی به ناظر داوری، انداختن لیزر به چشم دروازه‌بان در مسابقه تیم‌های تراکتور و پارس جنوبی جم، کمیته استیناف اعلام کرد با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأِی صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نمایند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستنداً به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره ، عینا تایید می‌شود. این رأِی قطعی است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: