کد خبر: ۴۹۹۰۹۳
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴

قاچاق انسان در محورهای استان یزد باز هم حادثه ساز شد و در پی واژگونی یک خودروی سواری، دو نفر کشته و هشت نفر زخمی شدند.

به گزارش شفاف، قاچاق انسان در محورهای استان یزد باز هم حادثه ساز شد و در پی واژگونی یک خودروی سواری، دو نفر کشته و هشت نفر زخمی شدند.

 جاده‌های استان یزد در طول سال چندین بار شاهد واژگونی و تصادف خودروهای سواری هستند که با ظرفیت استاندارد حداکثر پنج نفر، بین ۱۰ و گاه تا ۱۵ نفر مسافر دارند.

اتباع خارجی که اغلب بدون مجوز در سطح استان تردد دارند، برای رساندن خود از شهری به شهر دیگر ناچار به ترددهای مخفیانه هستند که این ترددها گاه به قیمت جان آنها تمام می‌شود.

در حالی هنوز مدت طولانی از خبر واژگونی یک خودروی سواری در محور اردکان نائین و کشته شدن پنج نفر نگذشته است، که امروز دوباره خودروی دیگری در شهرستان مهریز واژگون شد.

رئیس سازمان اورژانس استان یزد در این باره به خبرنگار مهر گفت: ارز در جاده مهریز تنگ چنار، یک خودروی سواری واژگون شد که در پی آن دو شهروند خارجی کشته شدند.

احمد دهقان، تعداد مصدومان این حادثه را هشت نفر اعلام کرد و بیان داشت: مصدومان با آمبولانس به بیمارستان مهریز منتقل شدند.

وی با بیان اینکه این حادثه حوالی روستای باغ دهوک رخ داد، عنوان کرد: به محض مخابره پیام، نیروهای اورژانس به محل اعزام شدند اما متأسفانه دو نفر در دم در این حادثه جان باختند.

رئیس پلیس راه استان یزد نیز در این باره به مهر گفت: نیروهای پلیس با حضور در محل حادثه و بررسی تصادف، علت حادثه را بی احتیاطی راننده اعلام کردند.

سرهنگ مسعود قانع عنوان کرد: سرعت بالا و بی احتیاطی راننده همچنین سرنشینان بیش از حد مجاز، تخلفات راننده در این حادثه است.

محورهای استان یزد نه تنها از محورهای مهم برای قاچاقچیان موادمخدر و کالا به شمار می‌روند، بلکه قاچاق انسان نیز در آن در حال افزایش است که متأسفانه بروز حوادث رانندگی را به دنبال دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: