کد خبر: ۴۹۹۱۶۰
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق در یک مجتمع تجاری در خیابان آجودانیه خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگویی با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک مجتمع تجاری در خیابان آجودانیه، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت 16:23 امروز آتش‌سوزی در یک مجتمع تجاری در خیابان آجودانیه به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی همراه با تجهیزات لازم مانند تشک نجات، نردبان هیدرولیکی و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور دو دقیقه‌ای نخستین گروه از آتش‌نشانان در محل حادثه، گفت: محل آتش‌سوزی یک مجتمع تجاری 10 طبقه بود که چهار طبقه نیز زیرزمین داشت؛ در طبقه منفی دوم مخزن گازوئیل 30 هزار لیتری قرار گرفته اما فقط حدود 700 تا 800 لیتر گازوئیل داخل آن بود.

وی با بیان اینکه حین کار کارگران، مخزن گازوئیل دچار حریق شده بود، تصریح کرد: با حضور به موقع آتش‌نشانان از سرایت آتش به سایر قسمتها و طبقات جلوگیری به عمل آمد اما دود زیادی همان طبقه دو طبقه منفی یک را فراگرفته که آتش‌نشانان نسبت به تخلیه دود اقدام کردند.

ملکی با بیان اینکه این حادثه مصدوم و تلفات جانی درپی نداشت، از نجات چند نفر از کارگرانی خبر داد که در طبقه منفی دو حضور داشتند و یادآور شد: هم‌اکنون آتش‌نشانان مشغول ایمن‌سازی محل حادثه هستند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: