کد خبر: ۴۹۹۱۷۸
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶

کاربران عمانی شبکه‌های اجتماعی به شایعات منتشر شده درباره فوت سلطان قابوس بن سعید که بنیانگذار عمان مدرن محسوب می‌شود که این کشور را از فقر و شورش بیرون کشید و تبدیل به کشوری باثبات و شکوفا کرد، پاسخ دادند.

به گزارش شفاف، به نقل از سایت ارم نیوز، درخواست‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی از سلطان قابوس و واکنش‌های عمانی‌ها به شایعه مجهول المنبعی که در شبکه‌های اجتماعی درباره مرگ سلطان قابوس منتشر شده در راس اخبار توییتر و هشتگ "سلطان قابوس" در راس ترندهای توییتر در این کشور قرار گرفته است.

خلفان العامری یکی از کاربران نوشت: ما تو را در پناه خدا قرار داده‌ایم، قرآن و آیات فلق از تو محافظت حفظ کند، سلطان قابوس سلامت است.

حساب کاربری دیگری به نام شاهین نوشت: عصر همگی بخیر این شایعات مغرضانه و اظهارات تسمخر آمیز وحدت ملی ما را تضعیف می‌کند؛ وحدتی که قابوس آن را ایجاد کرد، مانند کوه باشید و تلاش کینه توزان را در هم بشکنید. خداوند عمان، سلطان و ملت بزرگ آن را حفظ کند.

بدریه الهادی، دیگر کاربر توییتر این گونه پاسخ داد: ای عمانی‌ها مانند صخره‌ای باشید که تلاش توطئه‌گران را از بین می‌برد #عمان و رهبر آن بسیار به همبستگی این ملت نیاز دارند. سلطان قابوس ما را زیر لوای خود متحد کرد، پس در برابر توطئه‌ها و افراد مغرض هوشیار باشید. سلطان قابوس سلامت است.

ولید دیگر توییت کننده عمانی نوشت: سرورم سلطان قابوس ما در انتظار لبخند تو هستیم.

دیوان سلطنتی عمان ۱۰ روز پیش اعلام کرد، سلطان قابوس بن سعید بعد از سفری که به بلژیک برای انجام یک سری آزمایش‌های پزشکی داشت، به کشور بازگشته است.

در بیانیه کاخ سلطنتی آمده است، سلطان قابوس بعد از انجام معاینات پزشکی در بلژیک به کشور بازگشته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار