کد خبر: ۴۹۹۱۹۰
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰

پنج مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر مقابل یکدیگر نتایج جالبی را به دست آوردند که در این میان سپاهان بهترین نتایج را کسب کرد و پرسپولیس از این حیث در قعر جدول قرار گرفت..

به گزارش شفاف، بازی ۲ تیم تراکتور و شهر خودرو که معوقه هفته یازدهم بود به انجام رسید. تیم تبریزی توانست در خانه با نتیجه سه بر یک از سد میهمان خود بگذرد تا به دومین برد پیاپی در لیگ برسد و مجددا به جمع مدعیان قهرمانی برگردد. با توجه به احتمالات ابتدایی که تا اینجا هم تا حد زیادی درست بوده جنگ قهرمان و کسب سهمیه آسیایی بین تیم‌های پرسپولیس، استقلال، سپاهان، تراکتور و شهر خودرو خواهد بود. پنج تیمی که حالا در جمع ۶ تیم ابتدایی هستند و صنعت نفت توانسته با کسب نتایج فوق‌العاده، در جمع آنها قرار بگیرد.

اما در تقابل‌های ۶ امتیازی بین تیم‌های بالانشین چه اتفاقی رخ داده است و پنج تیمی که درباره شان حرف زدیم چه نمایشی مقابل یکدیگر داشته اند؟ رقابت، رقابت فوق‌العاده نزدیکی بوده اما تیم سپاهان توانست بهترین نتایج را کسب کند. بعد از این تیم استقلال در جایگاه دوم قرار دارد. تراکتور، شهر خودرو و پرسپولیس نیز در رده‌های بعدی هستند. با این حال در دور برگشت شاید همه چیز تغییر کند. سرخپوشان تهرانی در تقابل های رو در رو بدترین عملکرد را داشتند اما به خاطر بردن در دیدارهای معمولی، حالا به همراه سپاهان در صدر جدول هستند و ناکامی در دیدارهای ۶ امتیازی را مرتفع کرده‌اند. با این حال ماجرای نیم‌فصل دوم فرق دارد.

سپاهان:

پرسپولیس ۰-۲ سپاهان

سپاهان ۲-۰ تراکتور

سپاهان ۲-۲ استقلال

شهر خودرو ۱-۱ سپاهان

۸ امتیاز (۲ بازی میزبان و ۲ بازی میهمان)

استقلال:

استقلال ۰-۱پرسپولیس

تراکتور ۲-۴ استقلال

سپاهان ۲-۲ استقلال

استقلال ۱-۰ شهر خودرو

۷ امتیاز(۲ بازی میزبان و ۲ بازی میهمان)

تراکتور:

تراکتور ۱-۰ پرسپولیس

سپاهان ۲-۰ تراکتور

تراکتور ۲-۴ استقلال

تراکتور ۳-۱ شهر خودرو

۶ امتیاز (سه بازی میزبان و یک بازی میهمان)

شهر خودرو:

شهر خودرو ۱-۰ پرسپولیس

استقلال ۱-۰شهر خودرو

شهر خودرو ۱-۱ سپاهان

تراکتور ۳-۱ شهر خودرو

۴ امتیاز (۲ بازی میزبان و ۲بازی میهمان)

پرسپولیس:

تراکتور ۱-۰ پرسپولیس

استقلال ۰-۱ پرسپولیس

پرسپولیس ۰-۲ سپاهان

شهر خودرو ۱-۰ پرسپولیس

۳ امتیاز (یک بازی میزبان و سه بازی میهمان)

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: