کد خبر: ۴۹۹۲۱۴
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹

معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: اعتقاد ارتش انقلابی و معنویت‌محور این است که با تکیه بر معنویت در همه عرصه‌ها مقابل هر تهدیدی می‌ایستیم.

ارتش با تکیه بر معنویت در مقابل هر تهدیدی می‌ایستدبه گزارش شفاف، امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم پایانی سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کارکنان پایور و وظیفه و هجدهمین دوره مسابقات دانشجویان ارتش اظهار کرد: نیروی انسانی، سرمایه اصلی سازمان است و این نیرو، با توان خود می‌تواند تجهیزات و زیرساخت بسازد، با مهارت کامل آمادگی رزمی خود را بالا ببرد و نقش ایفا کند؛ این ویژگی‌ها همان است که فرمانده معظم کل قوا فرمودند؛ نیروی انسانی ارتش باید ایمان، علم و شجاعت داشته باشد.

وی ادامه داد: ایمان، محور اصلی کار ماست و وقتی با قرآن انس پیدا کنیم و قرآن را محور اصلی کار قرار دهیم به طور قطع، سطح معنویت در ارتش بالا و بالاتر می‌رود و هرچه این معنویت بالاتر برود، توان رزمی ما در مقابل دشمن افزایش می‌یابد.

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در طول سال برنامه‌های متعدد و متفاوت قرآنی و مذهبی برای کارکنان پایور، وظیفه، دانشجویان، دانش‌آموزان و خانواده‌ها و فرزندان آن‌ها در ابعاد مختلف برگزار می‌کند.

او افزود: در بخش‌های مختلفِ ارتش بیش از ۲۰ هزار حافظ قرآن داریم و این افتخاری برای ماست.

سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان پایور و وظیفه و هجدهمین دوره مسابقات سراسری دانشجویان ارتش جمهوری اسلامی ایران از یکم دی‌ماه در مشهد آغاز شد و امروز در تالار قدس حرم امام رضا (ع) با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: