کد خبر: ۴۹۹۷۲۹
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۶

سال ۲۰۱۹ میلادی نیز به پایان رسید، در این گزارش، تصاویری از گران‌ترین جشن ازدواج را خواهید دید که در اواخر امسال برگزار شده است. در این‌مراسم فرش آبی زربافت و خطوط طلایی همه جا به‌چشم‌می‌خورد. مفتی خطبه ازدواج را در میان جمعی از دوستان و نزدیکان در جشنی بزرگ خواند. این‌جشن گران‌قیمت از آنِ، ولی عهد مالزی است.

به گزارش شفاف،  سال ۲۰۱۹ میلادی نیز به پایان رسید، در این گزارش، تصاویری از گران‌ترین جشن ازدواج را خواهید دید که در اواخر امسال برگزار شده است. در این‌مراسم فرش آبی زربافت و خطوط طلایی همه جا به‌چشم‌می‌خورد. مفتی خطبه ازدواج را در میان جمعی از دوستان و نزدیکان در جشنی بزرگ خواند. این‌جشن گران‌قیمت از آنِ، ولیعهد مالزی است.

در قصر «آستانا بالای بیسار» در ایالت کلانتان مالزی، ولی‌عهد کلانتان، «تنکو محمد فیض پترا» Tengku Muhammad Faiz Petra، ازدواجش را با زن سوئدی به نام «سوفی لوئیز جوهانسون» Sofie Louise Johansson جشن گرفت.

نکته‌ای که توجه همگان را به خود جلب کرد لباس بژی رنگ عروس و مو‌های او بود که با تاجی از الماس تزئین شده بود، تا این عروس ۳۳ ساله با آرایش زیبا و دل‌انگیزش، جذاب‌تر به نظر برسد. پس از پایان خطبه ازدواج، حاضران با لباس‌های متحد الشکل با آن دو عکس یادگاری گرفتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: