کد خبر: ۵۰۰۰۰۸
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
فرمانده انتظامی کرمانشاه خبر داد:

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۴۶ میلیون ریال چک پول تقلبی و دستگیری ۴ نفر با تلاش ماموران پلیس در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: مأموران کلانتری ۱۱ مرکز در حال گشت زنی بودند که یکی از شهروندان به آنها مراجعه و عنوان کرد که ۴۰۰ دلار از شخصی به بابت انجام معامله دریافت کرده و پس از مدتی متوجه شده‌ام که مبلغ ۴۰ میلیون ریال از آن جعلی است.

وی افزود: مأموران با دریافت این گزارش به سرعت جستجوی خود را آغاز و با راهنمایی فرد شاکی موفق به شناسایی متهم که بوسیله یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ قصد فرار داشت شده و او را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: در مأموریتی دیگر مأموران کلانتری ۱۷ بعثت از توزیع پول‌های تقلبی توسط ۲ نفر در خیابان کاشانی مطلع و دستگیری آنها در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با حضور مأموران در محل هر ۲ متهم شناسایی و پس از دستگیری آنها ۱۳ قطعه چک پول تقلبی ۵۰۰ هزار ریالی جمعاً به مبلغ ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال کشف شد.

سردار جاویدان بیان داشت: متهمانی که چک پول تقلبی از آنها کشف شده بود در بازجویی‌ها عنوان کردند که آنها را از شخصی در قبال فروش تبلت دریافت کرده‌اند که در این راستا مأموران این فرد را نیز دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

وی در پایان از معرفی افراد دستگیر شده به دستگاه قضائی و صدور احکام لازم خبر داد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: