کد خبر: ۵۰۰۱۱۴
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹

وزیر آموزش و پرورش، با صدور حکمی سعید اوحدی را به عنوان معاون حقوقی و امور مجلس این وزارتخانه منصوب کرد.

به گزارش شفاف، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در آیین تکریم و معارفه معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش که در سالن اجتماعات ساختمان شهید رجایی برگزار شد، اظهار کرد: شهید سلیمانی هم در دوره حیات و هم در دوره شهادتش برای جامعه پر از برکت بود و جوششی را در جامعه ایجاد کرد. وی الگوی خوبی برای مسئولین بود.

وی با تشکر از حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی عسگری و تجلیل از زحماتش، افزود: همچنان از خدمات آقای علی عسگری در آموزش‌ و پرورش استفاده خواهیم کرد.

وزیر آموزش و پرورش گفت: مجلس یک‌ نهاد تأثیرگذار در جامعه است و هرچه قدر تعامل آموزش‌ و پرورش با این نهاد بیشتر باشد اثرات بهتری برای آموزش‌وپرورش خواهد داشت لذا با توجه به سوابق درخشانی که در آقای اوحدی سراغ داریم امیدوارم تعامل خوبی با مجلس داشته باشیم.

حاجی میرزایی گفت: پست و عنوان شغلی برای هیچ‌کس پایدار نیست و افراد به‌سرعت جابه‌جا می‌شوند لذا هنرمند کسی است که در میان این آمدوشدها رشد کند و کارش تجلی داشته باشد و بتواند نام نیکی از خودش به‌جا بگذارد.

وی ادامه داد: کارهای ما باید بتواند ما را اعتلا ببخشد زیرا کار جلوه‌گاهی است که ما تمام ظرفیت خود را به عرصه می‌آوریم. ایجاد تغییرات پایدار در جامعه فقط از طریق آموزش‌ و پرورش ممکن خواهد بود لذا مسئولیت بسیار مهمی به ما فرهنگیان داده‌ شده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار