کد خبر: ۵۰۰۱۲۲
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: کاراته کاهای ایران در شیلی به حق خود رسیدند ولی هنوز کار ما در کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ تمام نشده است.

به گزارش شفاف، شهرام پس از عملکرد خوب ملی‌پوشان در کاراته وان سری A شیلی اظهار داشت: خدا را شکر در شیلی کاراته‌کاهای ایران به حق خود رسیدند و امتیازات خوبی را در راه کسب سهمیه بدست آوردند. کسب 5 طلا و یک برنز نتایج خوبی بود که مسلما در ادامه راه کمک زیادی به تیم مردان و زنان ایران می‌کند.

وی افزود: هنوز کار ما در کسب سهمیه المپیک تمام نشده است. کمتر از دو هفته دیگر رقابت‌های کاراته وان پاریس آغاز می‌شود. باید در آن مسابقات نیز امتیازات لازم را کسب کنیم تا به امید خدا با تمام توان خود را آماده حضور در المپیک 2020 کنیم.

هروی ادامه داد: جا دارد از حمایت‌های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک تشکر کنم که طی چند ماه اخیر همواره یار و یاور فدراسیون کاراته بودند. با شرایط مالی فدراسیون، اعزام ورزشکاران به شیلی کار سختی بود اما با حمایت مسئولان ورزش، فدراسیون توانست تمام نفرات خود را به شیلی اعزام کند.

سرمربی تیم ملی کاراته مردان ایران در پایان خاطرنشان کرد: اعضای تیم ملی کاراته ایران ضمن ابراز همدردی با مردم به واسطه اتفاقات تلخ چند روز اخیر، قهرمانی در رقابت‌های کاراته وان شیلی را به سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و درگذشتگان حادثه سقوط هواپیما تقدیم می‌کنند.


انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: