کد خبر: ۵۰۰۱۶۷
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶

فصل جدید مستندمسابقه پرطرفدار «خانه ما» در بوشهر ساخته می‌شود تا جاذبه های توریستی و سبک زندگی مردم در کنار دریا را به تصویر بکشد.

به گزارش شفاف، مستندمسابقه پرطرفدار «خانه ما» با گذشت ۸ فصل در شهر‌های تهران، اصفهان، اهواز، رشت، تبریز، شیراز و مشهد این بار به سواحل خلیج فارس رفته است و در بوشهر ساخته می‌شود.

این مجموعه برای اولین بار در ساحل جنوب کشور ضبط می‌شود و جاذبه‌های توریستی، فضای خلیج فارس و سبک زندگی ویژه مردم در کنار دریا را در قالب رقابتی جذاب به تصویر می‌کشد.

این بار هم رقابتی سخت بین خانواده‌های شرکت کننده ایجاد شده و سه خانواده جنوبی برای یک ماه زندگی با بودجه محدود و به سرانجام رساندن ماموریت‌های مختلف تلاش می‌کنند.

فصل هشتم «خانه ما» که تاکنون دو قسمت از آن روانه آنتن شده نیز در شهر مشهد می‌گذرد و جمعه‌ها ساعت ۱۹ و شنبه‌ها ساعت یک بامداد، ۹صبح و ۱۵ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

عوامل «خانه ما» عبارتند از کارگردان: سیداحسان عمادی و امین کفاش‌زاده، طراح و مشاور کارگردان: حسام اسلامی، تهیه‌کننده: حسین افشار، مدیر تولید و برنامه‌ریز: محسن مرادی، گروه فیلمبرداری: محمد رحیمی، هادی داوودی، علی‌اکبر عطایی و حسن ناحی، صدابرداران: سیوان محمودی و علیرضا سمرقندی و کارگردان پشت صحنه: حامد وقاری. محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: