کد خبر: ۵۰۰۲۲۸
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹

مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان گفت که تمایل رنگی در فوتبال ایران ندارد و مسئولیتش کمک به هر دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال است.

به گزارش شفاف، مسعود سلطانی‌فر گفت: فکر می‌کنم دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بنیان فوتبال ما هستند. البته الان همه باشگاه‌ها وضعیت‌شان خوب است و همه باشگاه‌ها در لیگ مسابقات خوبی انجام می‌دهند و بالاخره همیشه یک قطب سوم هم ما داشتیم که در کنار این دو تیم یک زمانی پاس بود یک زمانی سپاهان بود و باشگاه‌های دیگر بودند که به فوتبال ما کمک می‌کردند.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: می‌دانیم همیشه وقتی که حال فوتبال در باشگاه‌ها به ویژه این دو باشگاه پرسپولیس و استقلال خوب بوده، حال فوتبال تیم ملی ما خوب بوده است. همچنین از جهت اینکه بنده به یک تیم گرایش داشته باشم یا به یک تیم گرایش نداشته باشم، اصلاً چنین چیزی نیست.

وی گفت: بنده، مسئولیتم، ایده و گرایشم این است که به هر  دو تیم کمک کرده، پشتیبانی کنم. به این دلیل احساس دارم کمک به رشد این دو تیم، کمک به رشد و کمک به فوتبال ملی ماست، کمک به افتخارآفرینی در سطح فوتبال آسیا و فوتبال دنیاست.

سلطانی‌فر ادامه داد: با توجه به اینکه دو تیم پرسپولیس و استقلال بیشترین هوادار را در سطح کشور دارند، برای من واقعاً مهم است که مسائل و مشکلات این دو تیم را ما بتوانیم به گونه‌ای حل کنیم که این دو تیم همیشه در وضعیت خوبی قرار داشته باشند و بتوانند بازی‌های خوبی انجام دهند تا پیروزی‌های خوبی داشته باشند. به ویژه پیروزی‌های خارج از مرزهای‌مان در مسابقات بین‌المللی و لیگ قهرمانان آسیا که باعث عزت و افتخار ما شوند.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: بنده نه گرایش خاصی به این رنگ دارم نه گرایش خاصی به آن رنگ دارم، وظیفه و مسئولیتم این است که از هر دو تیم حمایت کرده و برای رشد و ارتقای هر دو تیم تلاش کنم.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: