کد خبر: ۵۰۰۲۷۰
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹

سهامداران شرکت‌های صنایع ریخته‌‌گری ایران، کربن ایران و نورد و قطعات فولادی گلوکزارن امروز در بورس و معامله‌گران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان و کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش شفاف، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 3532واحدی به کار خود پایان داد و تعداد 6میلیارد و 262میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 3478میلیارد تومان در 575هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های صنایع ریخته‌‌گری ایران، کربن ایران و نورد و قطعات فولادی گلوکزارن امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌ سیمان هگمتان، سالمین و سیمان هرمزگان نیز بیشترین کاهش را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 1887میلیون ورقه به‌ارزش 1444میلیارد تومان در 301هزار نوبت، آیفکس 16واحد رشد کرد و در ارتفاع 5110واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان، کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان و سرمایه‌گذاری مسکن پردیس بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های تولید برق ماهتاب کهنوج، پتروشیمی مارون و شیر پگاه آذربایجان شرقی بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار