کد خبر: ۵۰۰۳۶۲
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸

حمایت قهرمانان کشتی از مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان همچنان ادامه دارد.

به گزارش شفاف، به دنبال وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان که با ویرانی‌های بسیار، بسته شدن برخی از مسیرها، خسارت به محصولات کشاورزی، منازل روستایی و دامداری‌ها همراه بود، برخی از عنوان‌داران کشتی جهان و المپیک از همان روز نخست با حضور در مناطق سیل زده مشغول کمک‌رسانی و خدمت به مردم هستند.

قهرمانان نامدار کشتی در چند گروه با حضور در بیش از بیست روستای مناطق کوه دِیم، دِگال، تِلنگ، دِگال، سیتو و ... از منطقه بزرگ دشت یاری ضمن دلجویی و حمایت از هموطنان این خطه، اقلام جمع آوری شده از جمله مواد غذایی و بهداشتی را به دست مردم رساندند.

کشتی , سیل , استان سیستان و بلوچستان , کشتی , سیل , استان سیستان و بلوچستان , کشتی , سیل , استان سیستان و بلوچستان ,

رسول خادم، رئیس پیشین فدراسیون کشتی و قهرمان جهان و المپیک، کمیل قاسمی دارنده مدال‌های طلا و نقره المپیک و نایب قهرمان جهان، حسن رحیمی نفر سوم المپیک، دارنده یک مدال طلا، یک نقره و 2 برنز جهان، احسان لشگری دارنده 2 مدال برنز جهان والمپیک، علی اصغر بذری نایب قهرمان جهان، عباس طحان، کشتی‌گیر سابق تیم ملی به همراه برخی دیگر از کشتی گیران به صورت گروهی در مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان حضور دارند که کمک‌های نقدی و غیر نقدی خیرین را تا پایان هفته جاری در اختیار مردم محروم این مناطق قرار دهند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار