کد خبر: ۵۰۰۴۱۹
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۸

شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ( شستا) در پی وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان، داروهای مورد نیاز را به مراکز درمانی مناطق سیل‌زده در این استان ارسال کرد.

به گزارش شفاف، به دنبال تشکیل ستاد متمرکز کمک‌رسانی به هموطنان آسیب دیده از سیل در شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ( شستا ) مقرر شد شرکت‌های تابعه شستا کمک‌های اهدایی خود را به‌صورت متمرکز و از طریق این ستاد ارسال  کنند.

همچنین  مقرر شد کاروان‌های اهدایی شستا به مناطق آسیب‌دیده تحت عنوان کاروان همدلی با ظرفیت حدود 100 کامیون از شرکت‌های مختلف زیرمجموعه این هلدینگ به مناطق سیل‌زده اعزام شوند.

براساس تصمیم  ستاد کمک‌رسانی شستا، هلدینگ دارویی تأمین، داروهای موردنیاز را  برای مراکز درمانی محل بحران بدون درنظر گرفتن محدودیت‌های بدهی‌های قبلی تأمین و ارسال کرد.

همچنین  مقرر شد  از ظرفیت حمل و نقل شرکت بارز ترابر و حمل و نقل آبادان برای انتقال کمک‌ها به مناطق آسیب دیده از سیل استفاده  شود، همچنین  شرکت لوازم خانگی پارس نیز تعدادی لوازم خانگی را در اختیار ستاد مدیریت بحران استان قرار دهد. براساس تصمیم این ستاد، مقرر شد  کارکنان شستا و شرکت‌های زیرمجموعه این هلدینگ به‌صورت اختیاری 1 تا 3 روز حقوق خود را برای کمک به مردم مناطق آسیب‌دیده اختصاص دهند.

همچنین باید هلدینگ سیمان تأمین 2 هزار تن سیمان را برای ارسال به مناطق آسیب‌دیده در مراحل بازسازی آماده کند.

تاکنون کامیون‌هایی حاوی بخاری‌گازی، پتو، انواع مواد موادغذایی، شیرخشک، انواع البسه گرم، محصولات لبنی مدت‌دار، آب‌معدنی، محصولات‌سلولزی، بهداشتی به مدیریت ستاد بحران استان سیستان و بلوچستان تحویل داده شده  است. در همین این راستا بیش از 3 هزار پرس غذای گرم در محل طبخ و در روستاهای آسیب‌دیده  از سیل توزیع شده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار