کد خبر: ۵۰۰۴۲۰
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۸

برنامه انتخاباتی «میدان بهارستان» از یکشنبه ۲۹ دی روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

به گزارش شفاف، «میدان بهارستان» یک برنامه گفت و گو محور است که در آن کارشناسان و متخصصانی خبره در حوزه‌های مختلف ورزش، فرهنگ، اقتصاد، آموزش، امنیت، سیاست و ... نقطه نظرات و تجربیات خود را درباره راهکار‌هایی که مجلس می‌تواند با استفاده از آن‌ها در قانونگذاری و نظارت عملکردی ویژه داشته باشد؛ به بحث و گفت و گو می‌گذارند.

بر این اساس در این برنامه افراد با توجه به تجربیاتی که در نهاد‌های مختلف به دست آورده‌اند در راستای مرتفع شدن مشکلات و تسهیل مسیر پیش‌رو به بحث و گفت و گو می‌پردازند.

کارشناسان غالبا مدیران سازمان‌ها، نهاد‌ها یا بازنشستگان و پیشکسوتان هر حوزه هستند که با توجه به مجرب بودن هر یک در حوزه فعالیتشان به این برنامه دعوت شده‌اند. بررسی تاریخچه ۱۰ دوره گذشته مجلس، مناظره خیابانی با حضور شهروندان پیرامون انتخابات از دیگر بخش‌های این برنامه است.

نخستین قسمت این برنامه با نگاهی به مساله نشر و با حضور میثم نیلی؛ مشاور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی به مسائل درگیر در حوزه کتاب و نشر کشور می‌پردازد.

«میدان بهارستان» کاریست از گروه اجتماعی و فرهنگی به تهیه‌کنندگی مرتضی یعقوبی و اجرای محمد سلوکی که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹:۳۰ روانه آنتن می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار