کد خبر: ۵۰۰۴۵۴
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴

هفته گذشته ۲ تیم لیگ برتر والیبال از حضور در مسابقات محروم شدند اما مسابقه این تیم‌ها قرار است امروز (یکشنبه) برگزار شود.

بهگزارش شفاف، لیگ برتر والیبال ایران حدود ۵۰ روز پیش تعطیل شد تا تیم ملی خود را برای شرکت در مسابقات انتخابی المپیک آماده کند. این مسابقات قرار است امروز از سر گرفته شود. در آخرین روز کاری هفته گذشته، فدراسیون والیبال اعلام کرد ۲ تیم پیام مشهد و شهروند اراک به دلیل پرداخت‌نکردن بدهی خود به فدراسیون، اجازه ندارند به میدان بروند.

فدراسیون والیبال در این خبر، برنامه هفته ششم را نیز اعلام کرد، بدون اینکه برنامه مسابقات ۲ تیم شهروند و پیام در این خبر درج شود. البته در خبر فدراسیون مشخص نشده بود که نتیجه این ۲ بازی به سود حریفان می‌شود یا این بازی‌ها به تعویق می‌افتد.

اما ناگهان دیشب و در نخستین روز کاری هفته، فدراسیون والیبال اسامی داوران و ناظران مسابقات امروز را اعلام کرد. در این خبر، اسامی ناظران و داوران مسابقات تیم‌های پیام و شهروند نیز درج شده بود. در واقع سازمان لیگ فدراسیون والیبال ۲ تیم را محروم کرد و سپس آنها را بخشید،‌ بدون اینکه درباره اتفاقات میان این ۲ خبر توضیحی بدهد.

«منوچهر پورحسن» سرپرست سازمان لیگ فدراسیون والیبال درباره این اتفاق به ایرنا گفت: هفته گذشته بخش مالی فدراسیون به ما اعلام کرد که پیام و شهروند بدهکار هستند و این هفته اعلام کرد که مشکلی برای حضور در لیگ ندارند. نمی‌دانم این ۲ تیم بدهی خود را پرداخت کرده‌اند یا نه، من مسوول بررسی این موضوع نیستم.

این تغییرات مداوم در تصمیم‌گیری، کار همه تیم‌ها را دچار مشکل می‌کند. تیم‌های خاتم اردکان و شهرداری گنبد قرار است امروز به ترتیب مصاف شهروند و پیام بروند، درحالی که تا عصر دیروز همه تصور می‌کردند که این ۲ بازی لغو شده است.

اسامی داوران و ناظران هفته ششم لیگ برتر والیبال

 

شهرداری ارومیه - شهداب یزد

داور اول: مرتضی اکرمی، داور دوم: مهدی نویدی

ناظران سازمان لیگ فدراسیون: حسین پورکاشیان و بهرام سلیمانی

 

کاله مازندران - پیکان تهران

داور اول: داوود نافعی، داور دوم: محمد آقایی

ناظران سازمان لیگ فدراسیون: احمد بندری و یونس حسن‌زاده

 

فولاد سپاهان اصفهان - راه‌یاب ملل مریوان

داور اول: محمد عشق‌دوست، داور دوم: اسماعیل رزقی

ناظران سازمان لیگ فدراسیون: خلیل یگانه مجد و علی یاوری

 

خاتم اردکان - شهروند اراک

داور اول: احمد سرمست، داور دوم: علی اصغر ثابتی‌پور

ناظران سازمان لیگ فدراسیون: شهباز صدری و اکبر توکلی

 

سایپا تهران - شهرداری ورامین

داور اول: محمد (فرهاد) شاهمیری، داور دوم: مرتضی علایی

ناظران سازمان لیگ فدراسیون: محمد حسن خوشدل و محمد حسین شفقی

 

شهرداری گنبد - پیام خراسان

داور اول: محمدرضا درفش کاویان، داور دوم: حامد آقابراری

ناظران سازمان لیگ فدراسیون: مسعود یزدان‌پناه و اسماعیل صباغ

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: