کد خبر: ۵۰۰۴۶۴
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: قاتل متواری قبل از خروج از کشور توسط پلیس آگاهی هرمزگان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش شفاف، سردار غلامرضا جعفری ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: در پی وقوع یک فقره آدم ربایی در یکی از روستاهای تابعه شهرستان بندرعباس که منجر به قتل شده بود، موضوع بصورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

سردار جعفری افزود: با انجام تحقیقات گسترده و همه جانبه بعمل آمده و تلاش مضاعف و شبانه روزی کارآگاهان اداره پلیس آگاهی یکی از عاملان اصلی و مباشر قتل عمد که از افراد شرور و سابقه دارمنطقه بوده شناسایی شد.

این مقام ارشد انتظامی استان اظهارداشت: در ادامه تحقیقات مشخص شد نامبرده بصورت قاچاق و غیرقانونی قصد خروج از مرز ایران به کشور ترکیه از مرز آذربایجان غربی را دارند که اکیپی از مأموران مجرب آگاهی با هماهنگی و اخذ نیابت قضائی به شهرستان سلماس اعزام و متهم را که در یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه که در یکی از روستاهای مرزی مخفی شده بود دستگیرو به بندر عباس انتقال داده دادند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطر نشان کرد: متم دستگیر شده دربازجویی های فنی بعمل آمده به جرم ارتکابی خوداعتراف کرد که در این رابطه پرونده قضائی تشکیل و متهم باقرار مناسب روانه زندان شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار