کد خبر: ۵۰۰۴۸۱
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵

فدراسیون پزشکی ورزشی و سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش شفاف، فدراسیون پزشکی ورزشی در راستای تعاملات برون سازمانی و ارتباط با بخش‌های مختلف ورزش کشور، تسری خدمات به بخش ورزش دانشگاهی را در دستور کار خود دارد. در این راستا پس از دیدار مهرزاد خلیلیان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی با محمد حسین علیزاده مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که در روزهای گذشته انجام شد، صبح امروز(یکشنبه) تفاهم نامه همکاری به امضای خلیلیان و مجتبی صدیقی معاون دانشجویی وزارت علوم رسید.

 خلیلیان پس از امضای این تفاهم نامه گفت: با توجه به این‌که در طول سال تعداد زیادی از دانشجویان در میادین ورزشی شرکت می‌کنند و خدای نکرده احتمال بروز هر گونه حادثه ورزشی وجود دارد، لذا با امضای این تفاهم نامه همکاری، دانشجویان ورزشکارمی توانند از خدمات فدراسیون پزشکی ورزشی در همه استان ها و دانشگاه ها بهره مند شوند.

وی افزود: به این ترتیب می توانیم به همه دانشجویان عزیز خدمات پزشکی ورزشی ارائه بدهیم و آنها با خیال راحت به ورزش بپردازند.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی ادامه داد: آغاز این همکاری مشترک المپیاد ورزشی دانشجویان خواهد بود و امیدواریم با کمک تیمهای عملیاتی دو طرف، بتوانیم آینده بهتری را برای دانشجویان عزیزمان رقم بزنیم.

علیزاده، مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم نیز در این خصوص گفت: با توجه به توسعه فعالیت های ورزشی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، ضرورت دارد این فعالیت های ورزشی را همراه با خدمات مناسب آموزشی و درمانی داشته باشیم که دانشجویان ورزشکار بتوانند این فعالیت ها را به طور ایمن و بدون دغدغه انجام دهند و خوشبختانه فدراسیون پزشکی ورزشی از توانایی لازم برای ارائه این خدمات برخوردار است.

وی با اشاره به توانمندی های فدراسیون پزشکی ورزشی و استقبال این فدراسیون از توسعه همکاری با ورزش دانشجویی افزود: امیدواریم  با تیم تخصصی و خوبی که در این فدراسیون داریم، هم در جهت پوشش خدمات درمانی دانشجویان ورزشکار موفق باشیم و هم در جهت  ارتقاء سلامت آنها از ظرفیت های آموزشی فدراسیون پزشکی ورزشی بهره مند شویم.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: