کد خبر: ۵۰۰۴۸۹
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶

فرمانده هوانیروز سپاه گفت: بالگردهای میل ۱۷۱ و ۲۰۶ نیروی زمینی سپاه ۸۴ سورتی پرواز به مدت بیش از ۶۴ ساعت در مناطق سیل‌زده انجام دادند.

به گزارش شفاف، سردار رحمانی فرمانده هوانیروز سپاه با تبیین اقدامات بالگردی نیروی زمینی سپاه در امداد رسانی به مناطق سیل زده، اظهار داشت: هلیکوپترهای میل ۱۷۱ و ۲۰۶ نیروی زمینی سپاه مجموعا ۸۴ سورتی پرواز درمناطق سیل زده جنوب شرق کشور انجام دادند. 

وی افزود: ۴ فروند بالگرد نیروی زمینی سپاه به صورت آماده باش در مناطق سیل زده جنوب شرق کشور اقدامات امدادی را انجام دادند و ۳۴۸ نفر را در این مناطق جابجا کردند. 

سردار رحمانی با بیان اینکه بالگردهای نیروی زمینی سپاه در طی مدت وقوع سیل در منطقه جنوب شرق کشور بیش از ۳۷ تن بارجابجا کردند؛  تاکید کرد: بالگردهای ۲۰۶ و میل ۱۷۱ نیروی زمینی سپاه بیش از ۶۴ ساعت در مناطق سیل زده جنوب شرق کشور پرواز کردند و اقدامات امدادی لازم را انجام دادند. 

وی ادامه داد: توزیع اقلام معیشتی و پزشکی در مناطق صعب العبور و نجات افراد گرفتار در سیل در مناطق تحت تاثیر سیل از دیگر اقدامات هوانیروز سپاه بوده است. خدمت رسانی به ملت انقلابی ایران اسلامی یک عبادت است. 

فرمانده هوانیروز سپاه تاکید کرد : تا هر زمان که لازم باشد و با همه توان در مناطق سیل زده جنوب شرق کشور به خدمت رسانی و انجام وظایف خود ادامه خواهیم داد. مردم عزیز سیستان و بلوچستان بدانند که سپاه مصمم به خدمت رسانی با همه امکانات در این مناطق است. 

سردار رحمانی در پایان خاطرنشان کرد: نیروی زمینی سپاه همچون گذشته جز اولین نیروهایی بود که از اولین ساعات وقوع سیل در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان حضور داشت و همانطور که گفتم این خدمت رسانی نوعی عبادت برای پاسداران سبز پوش انقلاب اسلامی است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: