کد خبر: ۵۰۰۵۱۶
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹

سخنگوی جبهه پایداری گفت: مردم در آستانه انتخابات به تبلیغات هدفمند توجهی نخواهند کرد.

نباید مردم را با اطلاعات غلط فریب دادمجید متقی‌فر سخنگوی جبهه پایداری در گفت و گویی، با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:  قاطعیت شورای نگهبان در برخورد با مفسدینی که قصد ورود به مجلس را داشتند، رضایت عامه مردم را به دنبال داشت؛ برخی برخورد قانونی و ضابطه مند شورای نگهبان را جناحی تلقی می‌کنند.

او ادامه داد: مردم در آستانه انتخابات به تبلیغات هدفمند توجهی نخواهند کرد. احزاب متعهد به اسلام و انقلاب باید فرهنگ انتخابات را به سمت انتخاب اصلح ببرند. مردم را نباید با اطلاعات غلط اغوا کرد و فریب داد.

سخنگوی جبهه پایداری اظهار کرد: نماینده ای که در مجلس به ثروت افسانه ای دست پیدا می کند، برای خدمت نیامده و مردم را فراموش کرده است. جمنا مدل معیوبی بود و مدل شورای ائتلافی هم همان است و از داخلش مجلس انقلابی شکل نمی‌گیرد.

متقی‌فر با اشاره به برجام افزود: برجام حرکتی ضد ملی و انقلاب و مصالح نظام بود. اگر کسی به این موضوع پی نبرده کفایت لازم برای نمایندگی را ندارد. دشمن نقشه‌ای را طراحی کرد و روحانی خواسته یا ناخواسته در آن افتاد؛ برجام منشاء تمام بدبختی‌های ماست؛ نظام باید چند دهه تلاش کند تا آثار سوء آن را از بین ببرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار