کد خبر: ۵۰۰۵۵۳
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱

نشست خبری گزارش عملکرد یک ساله موسسه تصویر شهر با حضور مسئولان و اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش شفاف، نشست خبری گزارش عملکرد یک ساله موسسه تصویر شهر با حضور هاشم میرزاخانی و جمعی از اهالی رسانه، برگزار شد.

میرزاخانی ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی و همدردی با سانحه هوایی اوکراین و امیدواری برای رفع مشکلات سیل سیستان و بلوچستان، گفت: همیشه پس از یک سال تلاش کردم گزارش عملکرد بدهم.

وی افزود:موسسه تصویر شهر بیش از ۲۰۰ اثر در بخش‌های بلند سینمایی کوتاه و... تولید کرده و مدیریت پردیس‌های شهرداری را هم بر عهده دارد و در کل یکی از بازو‌های سینما از سوی شهرداری است.

میرزاخانی گفت:ما برای رسیدن به هدف‌های تعیین شده، نیازمند ایجاد زیرساخت بودیم که در این راستا تجهیز و به روز رسانی و ایجاد و احداث فضا‌های جدید در حوزه سالن سازی و پردیس سینمایی انجام دادیم.

وی ادامه داد:برگزاری جشنواره فیلم شهر هم یکی دیگر از کار‌های ما است که توانستیم با جذب حامی، اکثر هزینه‌ها را از اسپانسر تامین کرده و برگزار کنیم.

میرزاخانی گفت:یکی از مهمترین فعالیت‌های ما در حوزه پردیس سازی، بازسازی کامل پردیس سینمایی تماشا است، «زنگ سینما» را در این پردیس با توجه به اینکه اطراف آن شهرک مدرسه‌ای قرار دارد،ایجاد کردیم و در این مدت میزبان پانزده هزار دانش آموز بودیم که  ۹ درصد افزایش درآمد و مخاطب داشتیم.

تمام سالن‌های سینمایی تصویر شهر را به سیستم جدید تصویری مجهز و تصمیم گرفتیم که پرده‌ها را هم تعویض کنیم.

پردیس سینمایی راگا که در جنوب شهر قرار دارد در کنار پردیس تماشا به عنوان پیشتازان اکران و جذب مخاطبان حوزه کودک و نوجوان است

راگا به لحاظ فروش نیز سیر صعودی داشته و سی درصد افزایش فروش داشتیم و شرایطی فراهم کردیم که مردم تا پاسی از شب فیلم ببینند.

در حال تکمیل...

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار