کد خبر: ۵۰۰۵۷۵
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

تبدیل شدن به مدیری موفق، آرزوی بسیاری از صاحبان کسب و کارهاست. اما سوال اینجاست که مدیر موفق کیست و چه خصوصیاتی دارد؟ و از همه مهم تر، ابزار مورد نیاز برای تبدیل شدن به مدیری موفق چیست؟ رسیدن به موفقیت در امر مدیریت، فرمولی ثابت ندارد. حقیقت این است که موفقیت یک مدیر در شرایط مختلف، نیازمند اقدامات متفاوتی است. البته این بدان معنا نیست که نمی ‌توان راه رسیدن به موفقیت در این حرفه را آموخت؛ بلکه با شناسایی مسیر های مختلف این هدف، می ‌توان بسته به شرایط مختلف، تصمیمات سازنده اتخاذ نمود.

مدیر بودن، امری ذاتی است، برخی افراد آن‌ ها را دارند و برخی ندارند!!! اگر شما هم ذاتا مدیر نیستید و از آن چیزی نمی دانید، نگران نباشید. خوشبختانه این نوع نظریات منسوخ‌ شده اند و در حال حاضر، کارشناسان معتقدند که می‌توان کیفیت مدیریت را به مرور زمان افزایش داد، برخی از این خصوصیات عبارتند از: یکپارچگی، همدلی، اعتماد به نفس، مهارت ‌های تصمیم‌ گیری خوب و حساسیت در امور. البته هیچ یک از صفات گفته ‌شده یا ترکیبی از آن‌ ها، تضمین ‌کننده‌ ی موفقیت یک مدیر نخواهند بود. صفات گفته ‌شده، رفتار هایی بیرونی هستند که از تفکرات ذهنی افراد سرچشمه می‌ گیرند. این تفکرات هستند که تأثیری اساسی در موفقیت یک مدیر دارند.

شما در دسته بندی "کرت لوین" جزء کدام مدیران محسوب می شوید؟

  • رهبران مستبد
  • رهبران دموکرات
  • رهبری بدون مداخله

به ‌طور قطع، رفتار رهبران بر کارایی آن ‌ها تأثیر می ‌گذارد. محققان دریافته ‌اند که هر یک از رفتار های گفته ‌شده، در موقعیت‌ های مختلف مناسب و مفید خواهد بود. بهترین مدیران آن ‌هایی هستند که رفتار مناسب را برای موقعیت موجود انتخاب کنند.

گامی جدید در عرصه دانش مدیریت بردارید

آموزش POST DBA ابزار کلیدی پیشرفت کسب و کار ها

هر کارآفرینی دوست دارد روزی کسب و کار خود را بالای قله موفقیت ببیند. این هدف به ‌راحتی به دست نمی ‌آید و هر کارآفرین این موضوع را می ‌داند. هنگام پیمودن این راه تنها نکته ی مهم پیمودن هوشمندانه راه است. موتور کسب و کار شما برای موثر واقع شدن، به روغن‌ کاری نیاز دارد. ما این ابزار مهم مدیریتی و این روغن با ارزش را برای روغن کاری موتور کسب و کار را، در اختیارتان قرار می دهیم.

یکی از دوره‌ های آموزش مدیریت که اخیرا معرفی‌ شده، دوره POST DBA است، دوره‌ ای کاملا کاربردی و عملی که تکمیل‌ کننده‌ ی دوره‌ های آموزش MBA و DBA است و در موسسات بسیار محدودی از جمله موسسه‌ ی آموزش عالی آزاد فن‌ پردازان آموزش داده می ‌شود. بنابر اعلام موسسه‌ی آموزش عالی آزاد فن‌پردازان، تا قبل از معرفی شدن این دوره، صاحبان کسب ‌وکار ابتدا در دوره‌ های  MBA، سپس برای تکمیل این دوره ‌ی آموزشی در دوره ‌ی DBA شرکت می‌کردند، این پروسه ‌ی با آموزش POST DBA کامل‌ تر شد. تعجب نکنید!

افراد با شرکت در این دوره آموزشی‌ که تکمیل‌ کننده‌ ی دوره‌ های MBA و DBA است، از سایر افراد پیشی گرفته و به ‌اصطلاح با یک تیر چند نشان می ‌زنند. دوره عالی مدیریت حرفه ‌ای کسب ‌و کار یک سطح بالاتر از دوره DBA و تکمیل‌ کننده‌ ی آن و برای آموزش صاحبان کسب‌ و کار جهت توسعه و گسترش فعالیت‌ ها و کسب ‌و کار ها تهیه و تدوین شده است. این دوره آموزشی دانش پذیران را با چالش‌ های و ابزار مورد نیاز برای مدیریت کردن این چالش ها آشنا می‌کند.

افرادی که این دوره را برای آموزش انتخاب می‌ کنند، مدیران کسب ‌و کار هایی هستند که قصد دارند کسب‌ و کار خود را توسعه دهند و در واقع کسب ‌وکار بزرگ ‌تری را مدیریت نمایند. دانش پذیران با یادگیری کامل این دوره‌ی آموزشی قادر به تجزیه‌ و تحلیل کسب ‌و کار خود و حتی کسب ‌و کار دیگران خواهند بود. داشتن مدرک POST DBA  به شما کمک می ‌کند تا موقعیت شغلی خود را ارتقا داده و یا در حوزه ‌های مختلف، بازار و حیطه ‌ی کسب‌ و کار خود را گسترش دهید.

موسسه آموزش عالی آزاد فن ‌پردازان پیشرو در آموزشPOST DBA

موسسه‌ ی آموزش عالی آزاد فن پردازان با داشتن بیش از یک دهه سابقه در برگزاری دوره‌ های آموزشی و همچنین همکاری با اساتید توانا و بین المللی در دوره‌ ی آموزش POST DBA، همواره در ارائه‌ ی دوره‌ های مدیریت کسب ‌و کار با گرایش‌ های مختلف پیشتاز می‌ باشد، این موسسه با یک سابقه ی درخشان و تجربه در زمینه آموزش فنون و تکنیک‌ های مختلف، همیشه راه را برای رونق هر چه بیشتر کسب‌ و کار، هموار ساخته است.

گامی جدید در عرصه دانش مدیریت بردارید

با توجه به این‌ که کلیه‌ ی مدارک صادر شده‌ ی موسسه‌ ی آموزش عالی آزاد فن پردازان مورد تأیید وزارت علوم، فناوری و تحقیقات می ‌باشد و قابلیت ترجمه رسمی با مهر وزارت امور خارجه نیز دارد، بسیاری از افراد تمایل دارند که در دوره‌ های آموزشی موسسه‌ ی آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت کرده و گواهینامه‌ ی معتبر جهت ارائه به بازار کار ملی و بین‌المللی، اخذ نمایند.

لحظه ای غفلت نکنید و همین حالا تنها با چند کلیک ساده در دوره‌ ی آموزش POST DBA موسسه‌ ی آموزش عالی آزاد فن پردازان ثبت نام کنید و این دوره را بگذرانید. همچنین با یادگیری کامل، در پایان دوره، با اخذ گواهینامه POST DBA، کسب ‌و کار خود را متحول نمائید. شرکت در دوره ‌ی آموزش مدیریت عالی حرفه ‌ای کسب ‌و کار و کسب گواهینامه‌ ی معتبر، نه‌ تنها می ‌تواند یاری ‌رسان شما در زندگی کاری باشد؛ بلکه می ‌تواند تمامی جنبه ‌های شخصیتی هر فرد را تحت تأثیر قرار داده و دایره‌ ی وسیعی از ارتباطات را فراهم آورد و این همان فرصت طلایی برای پیشرفت است.

*رپورتاژ آگهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: