کد خبر: ۵۰۰۶۰۴
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷

مدیرعامل هلدینگ صبا جهاد صندوق بازنشستگی کشوری از کمک‌های این هلدینگ طی چندین محموله مواد غذایی به مناطق سیل‌زده به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ هزار ریال خبر داد.

به گزارش شفاف،  فخراله مولایی اظهار کرد: در پی وقوع سیل و زیر آب رفتن بسیاری از مناطق جنوب شرق کشور علی‌الخصوص مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان  با دستور موکد وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی  و مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری مبنی بر حمایت از هموطنان آسیب دیده کمک‌های این هلدینگ طی چندین محموله به مناطق سیل‌زده ارسال و در میان آسیب‌دیدگان توزیع شد.

مدیر‌عامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری افزود: محموله‌های اهدایی شرکت‌های تابعه این هلدینگ از جمله صنایع شیر ایران(پگاه)، صنایع لبنی اراک (صلا)، صنایع غذایی پیچک و فرآورده‌های شیلاتی بندر عباس شامل اقلام غذایی و ضروری همچون انواع محصولات لبنی، انواع کنسروجات‌، انواع پتو، پوشاک و ... به ارزش تقریبی یک و نیم میلیارد ریال بوده است.

وی یادآور شد: کارکنان هلدینگ نیز با پیوستن به پویش هلال احمر جمهوری اسلامی ایران مبنی بر کسر یک روز از حقوق، کمک‌های نقدی خود را از طریق هلال احمر به دست مردم سیل‌زده رساندند.

مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: شرکت پگاه کرمان به عنوان پایگاه امداد‌رسانی هلدینگ از ساعات اولیه وقوع سیل در مناطق سیل‌زده حاضر بوده و طی هماهنگی کامل با ستاد بحران و دیگر ارگانهای مرتبط در استان، پیگیر وضعیت کمک رسانی به حادثه دیدگان بوده است.

شایان ذکر است هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی در حوادث پیشین همچون سیل مناطق شمالی و جنوبی کشور هم چنین زلزله کرمانشاه و آذربایجان به یاری هموطنان شتافته بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار