کد خبر: ۵۰۰۶۳۱
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه شب گذشته شاهد فعالیت نیروهای خدمات شهری همزمان با بارش برف بودیم گفت: در این خصوص خوشبختانه هیچ گونه انسداد معبری گزارش نشده است.

به گزارش شفاف، نیروهای شهرداری تهران با هماهنگی پلیس راهور در حالت آماده باش قرار گرفتند تا اقدامات لازم برای پاکسازی معابر و تسهیل در تردد شهروندان را انجام دهند.

وی با بیان اینکه بارش برف حدود ساعت 1:30 بامداد آغاز شد و در فاصله ساعات 3:30 تا 6 صبح شدت پیدا کرد افزود: براساس گزارش ها بیشترین شدت بارش برف را در مناطق 1، 2، 3، 4، 5، 22 و 21 شاهد بودیم.

یزدانی ادامه داد: طبق اعلام 12 ایستگاه هواشناسی بیشترین بارندگی به ترتیب در ایستگاه آبعلی با 12.9 میلیمتر، ایستگاه شمیرانات با 12.5 میلیمتر، ایستگاه چیتگر با 11.2 میلیمتر، 10.6 میلیمتر ایستگاه فرودگاه مهرآباد و 8.3 میلیمتر ایستگاه دماوند گزارش شده است. ضخامت برف نیز بین 12 تا 14 سانتیمتر در ایستگاه آبعلی، شمیرانات و اقدسیه اعلام شده است.

وی با تاکید بر آمادگی تمامی مناطق 22 گانه همزمان با بارش برف افزود: حدود هزار و 500 خودرو اعم از مکانیزه و دستی شب گذشته مشغول به فعالیت بودند که این امر منجر به آن شد تا بنا به گفته پلیس راهور هیچ گونه انسدادی در معابر مشاهده نشود. ضمن اینکه با حضور نیروهای خدمات شهری و تلاش آن ها برای برف تکانی درختان، هیچ گونه شکستگی شاخه های درخت تاکنون گزارش نشده است. 

معاون شهردار تهران عنوان کرد: از همه شهروندان درخواست می‌کنیم هنگام بارش برف ضمن همکاری با نیروهای خدمات شهری از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند. همچنین به همراه داشتن تجهیزات روزهای برفی مانند زنجیر چرخ بسیار ضروری است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: