کد خبر: ۵۰۰۶۳۴
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

کریمی گفت:«عصرخانواده» بیانی نصیحت‌گونه ندارد بلکه تکنیک‌های مناسب فضای امروز جامعه را به مخاطب عرضه می‌ کند.

برنامه عصرخانواده قرار نیست بیانی نصیحت‌گونه داشته باشدعلی‌اکبر کریمی تهیه‌کننده در گفت و گویی،پیرامون برنامه «عصر خانواده» گفت:فصل جدید «عصر خانواده» با یک وقفه روی آنتن رفت و در این فصل شاهد تغییر مجریان بودیم.آنها هم بر اساس تخصص در هر بخش برنامه، نگاهی ویژه به موضوع برنامه خواهند داشت.

وی ادامه داد: این فصل با هدف اطلاع‌رسانی، آموزش و ارائه راهکار‌های مناسب به خانواده در موضوعات مختلف تهیه می‌شود.

کریمی عنوان کرد:در این برنامه هر هفته یک موضوع به صورت پرونده ویژه از زوایای مختلف بررسی می‌شود. به عنوان مثال در موضوع مهمانی، زیرشاخه‌هایی مثل دورهمی‌های خانوادگی، جشن تولد، مراسم ازدواج، مهمانی‌های خارج از خانه و ... به عنوان موضوعات روز مطرح می‌شوند، در این مدت به دغدغه و نگرانی خانواده ایرانی، سلامت، آموزش کودکان، حتی مشاغل خانگی پرداخته ایم.

وی افزود: این برنامه قرار نیست بیانی نصیحت‌گونه داشته باشد بلکه در آن راهکار‌هایی ساده و در دسترس و تکنیک‌هایی مناسب فضای امروز اقتصادی و اجتماعی جامعه به مخاطب عرضه می‌شود.

گفتنی است نویسندگان فصل جدید «عصر خانواده» مهدی استاداحمد و حسن صنوبری و مجریان حسام جوادی وثیق، علیرضا محمدپور، شیوا قانعی، رزیتا قبادی، مرضیه کردی، نعیمه خزایی، علی عاطفی و دریانه قزوینی خواهند بود.«عصر خانواده» کاری از گروه خانواده است که شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۸:۰۰ روی آنتن می‌ رود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: