کد خبر: ۵۰۰۷۰۰
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۷

مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی آموزش و پرورش از رفع ایراد‌های نگارشی رتبه‌بندی فرهنگیان و اصلاح آن برای حقوق این ماه (بهمن) خبر داد.

رتبه‌بندی فرهنگیان به گزارش شفاف، اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان، اما و اگر‌های بسیاری به دنبال داشت و حذف ضریب تعجیل، تغییر در نوع رتبه بندی، مشمول نشدن دانشجومعلمان و مواردی دیگر نظیر آنچه نام برده شد، گلایه معلمان را نسبت به اجرای این طرح و بوق و کرنا کردن آن برانگیخت.

به دنبال این گلایه‌ها آموزش و پرورشی‌ها از تشکیل جلسه با هیئت ممیزه برای مرور احکام رتبه‌بندی و تغییر در برخی بند‌های آن خبر دادند و از جمله موارد این موارد، بازگشت موضوع ضریب تعجیل بود، اما علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش تاکید داشت که حل این مشکلات را صرفا از مسیر قانونی دنبال می‌کنیم.

اشکال‌های رتبه‌بندی فرهنگیان بررسی می‌شود

به دنبال این موضوع یارمحمد حسین‌بر مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش درباره برگزاری جلسه برای بررسی شائبه‌ها در روند اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان اظهار کرد: در جلسه با هیئت ممیزه مشکلات مطرح شده از سوی معلمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و قرار بر این شد تا در موارد که به آن ایراداتی وارد است، برای صحت و سقم آن استعلام گرفته شود.

او ادامه داد: در مواردی اجرای رتبه‌بندی با ایرادات نگارشی در احکام را داشتیم که این ایرادات در فیش حقوقی بهمن اصلاح می‌شود بنابراین در برخی گروه‌ها که مبلغ دریافتی کمتر از میزان در نظر گرفته شده بود، تغییر حاصل خواهد شد همچنین  باید توجه داشته باشیم که در ابتدای اجرای کار هستیم و برخی اشکال‌های این چنینی ممکن است.

مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی آموزش و پرورش درباره بازگشت ضریب تعجیل با توجه به برگزاری جلسه بیان کرد: هدف اصلی ما کاهش نگرانی فرهنگیان است و بر این اساس تصمیم‌هایی برای بهبود وضعیت اجرای رتبه‌بندی گرفته شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: