کد خبر: ۵۰۰۷۸۵
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸

پرواز برگشت تهران_ماهشهر شرکت هواپیمایی کاسپین در فرودگاه بندرماهشهر از باند خارج شد.

به گزارش شفاف، این پرواز دقایقی پیش که حامل مسافران تهران به ماهشهر بود به دلایل نامعلومی در فرودگاه این شهر از باند خارج شد.

به گفته روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی تمام مسافران در سلامت کامل هستند و صدمه‌ای نیز به هواپیما وارد نشده است.

هواپیما در جاده و نزدیکی پل منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به زمین نشست که در حال حاضر جاده مسدود شده است و تردد در این مسیر مختل شده است.

خروج هواپیمای کاسپین از باند فرودگاه در ماهشهر +عکس و فیلم

 
 

اطلاعات تکمیلی از بوئینگ کاسپین/ ارابه‌های فرود هواپیما هنگام فرود جدا شد
هواپیمای کاسپین دارای ۱۳۵ مسافر بوده و به هنگام فرود، ارابه‌های فرود هواپیما جدا شده و سپس اندکی سُر خورده و متوقف شده است.

به گزارش تسنیم، هواپیمای کاسپین از نوع بوئینگ MD دارای ۱۳۵ مسافر بوده و به هنگام فرود، به علل نامعلوم نتوانسته است سرعت خود را در حد استاندارد کاهش دهد و در نتیجه ارابه‌های فرود آن شکسته و جدا شده است.

بر اساس اطلاعات موجود، هواپیمای MD به علامت ثبت EP-CPZ متعلق به هواپیمایی کاسپین با شماره پرواز ۶۹۳۶ ساعت ۶ و ۳۵ دقیقه از فرودگاه مهرآباد به مقصد فرودگاه ماهشهر حرکت کرده و پس از فرود، هواپیما از انتهای باند خارج شده و بعد از عبور از فنس‌های انتهای باند، وارد ابتدای اتوبان ماهشهر- اهواز شده است.

هنگام فرود، ارابه‌های فرود هواپیما جدا شده و سپس اندکی سُر خورده و متوقف شده است.

شاهدان عینی و مسافران از سرعت بالای هواپیما به هنگام فرود خبر می‌دهند.

خوشبختانه همه مسافران این پرواز در سلامت کامل و از طریق در‌های خروج اضطراری موفق به خروج از هواپیما شدند.

هم اکنون کارشناسان بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت هواپیمایی کاسپین به محل حادثه اعزام شده اند تا علت حادثه را بررسی کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار