کد خبر: ۵۰۰۸۰۵
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: واژگونی اتوبوس مسافربری در مسیر تهران - شیراز ۱۰ کشته و ۱۸ مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش شفاف، غفور راستین مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان با اشاره به جزئیات حادثه واژگونی اتوبوس مسافربری مسیر تهران- شیراز اظهار داشت: واژگونی اتوبوس مسافربری مسیر تهران- شیراز در ورودی سپاهان‌ شهر اصفهان بامداد امروز (سه شنبه) اتفاق افتاد.

تصادف

او ادامه داد: این حادثه ساعت چهار و ۳۹ دقیقه امروز به اورژانس ۱۱۵ اعلام و به دنبال آن ۱۲ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس اصفهان به محل حادثه اعزام شدند.

تصادف
غفور راستین افزود: در این حادثه ۹ نفر در دم جان خود را از دست دادند و ۱۸ نفر شامل پنج زن، ۱۱ مرد و دو پسر ۴ و ۱۴ ساله دچار مصدومیت شدند.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان بیان داشت: یک آقای ۶۰ ساله نیز در بیمارستان جان خود را از دست داد.

تصادف

او ادامه داد: یک نفر از مصدومان در محل به صورت سرپایی درمان و سایر مصدومان نیز پس از دریافت خدمات اورژانسی به بیمارستان‌های الزهرا(س)، شریعتی و آیت‌الله کاشانی منتقل شدند.

تصادف

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان بیان کرد: راننده اتوبوس زنده است.

۲۷ کشته و مصدوم در واژگونی اتوبوس اصفهان

اسامی مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس تهران-شیراز در اصفهان

اسامی مصدومان حادثه از سوی اورژانس اصفهان به این شرح اعلام شده است: فرهاد ملک‌زاده، مینا استواری، ایمان اسداللهی، محمد رشیدی، مسعود رشیدی، فاطمه استخری، ملیکا رشیدی، هومن صلاحی، ساناز معبودی، سعید قره‌چاهی، سید بهروز بهشتی، خدیجه قانع، محمد رحیمی، سید محمد موسوی، حسین اهل عالم، علی کلاهی، سجاد استخری، یک نفر هم آقای ناشناس.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: