کد خبر: ۵۰۰۸۱۵
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶

ضیافت سالانه ناهار اسکار ۲۰۲۰ با چاشنی طعنه رئیس آکادمی اسکار به ترامپ همراه بود.

ضیافت ناهار اسکار ۲۰۲۰ برگزار شدبه گزارش شفاف، نامزد‌های جوایز آکادمی اسکار، روز گذشته در ضیافت ناهار این آکادمی حضور پیدا کردند.

در این رویداد، لئوناردو دی کاپریو بازیگر نقش اصلی فیلم «روز و روزگاری در هالیوود»، فلورنس پیو بازیگر نقش مکمل فیلم «زنان کوچک»، آل پاچینو بازیگر نقش مکمل مرد فیلم «مرد ایرلندی» به همراه صد تن دیگر از نامزد‌های اسکار حضور داشتند.

در این رویداد یاد و خاطره کوبی برایانت هم که دو سال پیش با مستند «بسکتبال عزیز من» در اسکار حضور داشت، زنده نگه داشته شد.

دیوید رابین، رئییس جدید آکادمی اسکار با اشاره به اینکه ۱۷۴ روز است، از انتخاب شدنش به عنوان رئیس آکادمی می‌گذرد به ترامپ طعنه زد و گفت: خبری هم از استیضاح نیست.

واکین فینیکس بازیگر «جوکر»، مارتین اسکورسیزی و جو پشی کارگردان و بازیگر نقش مکمل مرد فیلم «مرد ایرلندی»، تام هنکس، مارگو رابی، سائوریز رونان، آنتونی هاپکینز، آدام درایور، اسکارلت جوهانسون و پدرو آلمودوار غایبان بزرگ این مراسم بودند.

آکادمی علوم و هنر‌های سینما اعلام کرده بود که در ضیافت ناهار خود و همچنین مراسم اهدای جوایز دوره نود و دوم اسکار در نهم فوریه (۲۱ بهمن)، برای اولین بار از غذا‌هایی که اساس گیاهی دارند استفاده خواهد کرد. پیش از این در مراسم گلدن گلوب هم از غذا‌های کاملا گیاهی استفاده شده بود، اما آکادمی اسکار این چنین نیست و گفته می‌شود ۷۰ درصد لیست غذا‌ها اساس گیاهی خواهند داشت و ۳۰ درصد بقیه ماهی، گوشت و لبنیات است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: