کد خبر: ۵۰۰۸۳۸
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

کمیته انضباطی رای خود را در خصوص تیم‌های تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران صادر کرد.

به گزارش شفاف، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را نسبت به اتفاقات بازی پرسپولیس و تراکتورسازی در چارچوب هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر اعلام کرد که متن آن به شرح زیر است:

در خصوص تخلف انتسابی به باشگاه تراکتورسازی تبریز مبنی بر استفاده از شعارهای موهن از سوی تماشاگران منتسب به داور و تیم مقابل ( پرسپولیس) از هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر کشور، با توجه به محتویات پرونده، گزارش داور مسابقه و نماینده فدراسیون و نیز نقض رای قبلی صادره این کمیته از سوی کمیته استیناف به لحاظ عدم امضا ذیل رای توسط رئیس و معاون وقت کمیته انضباطی، تخلف انتسابی به باشگاه مذکور محرز و مسلم تشخیص داده شد.

بر همین اساس مستند به مواد ۸۵ و ۸۶ از مقررات انضباطی باشگاه تراکتورسازی تبریز به پرداخت مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می‌شود. رای صادره ظرف مدت هفت روز در کمیته استیناف قابل تجدید نظر خواهی می‌باشد و تجدید نظر خواهی مانع از اجرای حکم صادره خواهد بود.

ضمنا در رابطه با اجرای رای تعلیقی موضوع دادنامه شماره ۹۳ مورخ ۷ اردیبهشت ماه ۹۸ و با توجه به مفاد دادنامه شماره ۵۱ مورخ ۲۶ شهریورماه ۹۸ کمیته استیناف که اجرای محکومیت تعلیقی همچون اجرای سایر تنبیهات در حوزه عمل کمیته انضباطی قرار گرفته شده است، بر اساس بند چهار ماده ۱۰۳ مقررات انضباطی پس از تعیین تکلیف، قطعیت این رای عمل خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: