کد خبر: ۵۰۰۸۴۰
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲

معاون فرهنگی و آموزشی سازمان تاکسیرانی شهر تهران از تهیه برنامه رادیویی "تاکسیران؛ دوستدار سلامت" با هدف آگاهی بخشی سواد سلامت تاکسیرانان پایتخت خبر داد.

به گزارش شفاف، مهدی محموداقدم اظهار کرد: تولید سلسله برنامه‌های آموزشی "تاکسیران؛ دوستدار سلامت" با هدف آگاهی‌بخشی و ارتقاء سطح سواد سلامت تاکسیرانان پایتخت با حضور عوامل برنامه‌ای رادیو سلامت در معاونت فرهنگی و آموزشی سازمان تاکسیرانی شهر تهران آغاز شده است.

وی افزود: این برنامه رادیویی به صورت کارگاهی (پرسش و پاسخ) و با حضور پزشکان فوق تخصص و تعدادی از تاکسیرانان شهر تهران بر پایه دانش روز و پرسش‌های آزاد حاضران تهیه می‌شود.

محموداقدم با اشاره به اینکه برنامه رادیویی "تاکسیران، دوستدار سلامت" هر چهارشنبه از رادیو سلامت پخش می‌شود، خاطرنشان کرد: اولین برنامه این طرح آموزشی، با موضوع ناهنجاری‌ها و اختلالات اسکلتی - درد عضلانی روز چهارشنبه ٩ بهمن‌ماه سال جاری، ساعت 19 و 10 دقیقه روی موج FM ردیف ١� ٢ شبکه رادیو سلامت پخش خواهد شد.

وی با بیان اینکه پزشکان فوق تخصص در رشته‌های طب فیزیکی و مغز و اعصاب از میهمانان این هفته برنامه "تاکسیران؛ دوستدار سلامت" هستند تصریح کرد: این متخصصین، ضمن پاسخگویی به پرسش‌های آزاد تاکسیرانان، به موضوع علت اختلالات اسکلتی و عضلانی تاکسیرانان از جمله کمردرد، آرتروز، درد مچ دست و گردن درد پرداخته‌اند.

معاون فرهنگی و آموزشی سازمان تاکسیرانی شهر تهران به همکاری روابط عمومی سازمان تاکسیرانی اشاره و استقبال تاکسیرانان پایتخت برای حضور در این برنامه رادیویی را مثبت ارزیابی کرد.


انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: