کد خبر: ۵۰۰۹۲۴
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶

راننده‌ پیشین فرمول یک مدعی است در سالیان اخیر دروغ‌های خاصی درباره او در سطح جهان انتشار یافته‌اند که عاری از واقعیت هستند.

به گزارش شفاف، فرناندو آلونسو معتقد است که دروغ‌های خاصی در مورد او به ویژه درباره شوک وارد شده پس از دست دادن قهرمانی فرمول یک 2012 در سطح رسانه‌های جهانی با انتشار هدفمند یک تصویر پخش شدند.

راننده 38 ساله اسپانیایی و قهرمان دو دوره فرمول یک که اکنون در رالی داکار رقابت می‌کند در این رابطه اظهار داشت: در دوران حضورم در فرمول یک دروغ‌هایی درباره من انتشار یافتند که واقعیت ندارند. درباره این که من با از دست رفتن قهرمانی فرمول یک در سال 2012 در مصاف با سباستین فتل دچار شوک شدم، باید بگویم هرگز اینگونه نبوده است. من از ماشین خارج شدم و به فلیپ، دیگر هم‌تیمی خود که نمی‌توانست جلوی گریه‌اش را بگیرد، نگاه کردم. او کنار مکانیک خود و همسرش قرار داشت، بنابراین ایستادم و منتظرش ماندم. بررسی کردم آیا شرایط او طبیعی است یا خیر. واقعیت این است که از این اتفاق در اندوه و یا شوک بودم. این مسئله هیچ اهمیتی برای من نداشت. می‌خواستم فلیپ را در آغوش بگیرم.

اتومبیلرانی فرمول یک ,

فرناندو آلونسو در واکنش به این صحبت‌ها که او را راننده‌ای خودخواه در فرمول یک می‌دانستند، گفت: من همواره پاداش‌های پیروزی و قهرمانی در فراری یا دیگر تیم‌ها را میان مکانیک‌ها تقسیم می‌کردم. فکر می‌کردم موفقیت من حاصل کار گروهی است. بنابراین اگر پاداش 30 هزار دلاری به من تعلق می‌یافت آن را میان اعضای تیمم تقسیم می‌کردم، پس خوذدخواه نیستم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: