کد خبر: ۵۰۰۹۳۸
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲

هافبک برزیلی تیم فوتبال چلسی از تمدید قراردادش با این باشگاه انگلیسی خودداری کرده تا با یکی دیگر از تیم‌های سرشناس فوتبال اروپا قرارداد ببندد.

به گزارش شفاف، با وجود پایان یافتن مهلت نقل و انتقالات بازیکن در فوتبال اروپا، برخی بازیکنان از هم اکنون خود را برای جدا شدن از تیم‌های فعلی‌شان در پایان فصل آماده کرده‌اند و ویلیان هافبک برزیلی تیم فوتبال چلسی یکی از آنهاست.

ویلیان 31 ساله که پیش از این هم برای پیوستن به بارسلونا تمایل نشان داده اما هر بار با ممانعت باشگاه چلسی نتوانست راهی کاتالونیا شود و به این ترتیب در استمفوردبریج ماند. او اما تنها تا پایان فصل جاری با آبی‌پوشان لندن قرارداد دارد و این بدان معناست که از هم اکنون می‌تواند با مشتری بعدی‌اش بدون آنکه نیازی باشد به باشگاه چلسی اطلاع دهد، وارد مذاکره شود. پایان قرارداد ویلیان با چلسی او را به بازیکن آزاد تبدیل می‌کند و در آن صورت می‌تواند به هر تیمی که بخواهد ملحق شود. مقصد مورد نظر این بازیکن برزیلی گویا تیم فوتبال بارسلونا است.

مسئولان باشگاه چلسی با وجود اطلاع از تمایل ویلیان برای پیوستن به بارسلونا چند بار تلاش خود را برای جلب رضایت وی جهت تمدید قراردادش انجام دادند اما او تمام پیشنهادها را رد کرده تا به تیمی که در فصول اخیر تمایل فراوانی برای جذب او نشان داده است، ملحق شود.

اولین باری که خبر احتمال پیوستن ویلیان به بارسلونا مطرح شد دو سال پیش بود که او حتی تا آستانه ورود به نوکمپ هم پیش رود اما قیمتی که چلسی برای او تعیین کرد، سبب شد بارسلونا قید خریدش را بزند. ماه مارس سال گذشته بارسایی‌ها دوباره برای خرید این بازیکن دست به کار شدند اما با توجه به محرومیت این تیم از خرید بازیکن، فرانک لمپارد با فروش او مخالفت کرد. تابستان سال آینده به نظر نمی‌رسد که چیزی جلودار ویلیان برای پیوستن به بارسلونا باشد. به این ترتیب هم ویلیان به خواسته‌اش رسیده است هم بارسلونا که از نظر مالی نسبت به فصول گذشته زیر فشار بیشتری قرار دارد، بدون هزینه کردن ارقامی بالا به بازیکن مورد نظر خود خواهد رسید.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: