کد خبر: ۵۰۰۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸

برترین جوایز انجمن نویسندگان به فیلم‌های «انگل» و «خرگوش جوجو» رسید.

«انگل» و «خرگوش جوجو» برندگان انجمن نویسندگان/ ترامپ صدای کارگردان کره‌ای را هم در آوردبه گزارش شفاف، هفتاد و دومین دوره جوایز انجمن نویسندگان در بورلی هیلتون لس آنجلس برگزار شد و افتخارات و جوایز مهم را در بخش سینمایی به فیلم‌های «انگل» و «خرگوش جوجو» و در بخش سریال هم به «بری» و «وراثت» اهدا کرد.

بونگو جون هو و هان جین وون برای فیلم سینمایی «انگل» با پشت سر گذاشتن نامزد‌هایی مثل نوا بامباک با فیلم تحسین شده «داستان ازدواج» توانستند جایزه بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی را دریافت کنند. سم مندس و کریستی ولیسون با «۱۹۱۷»، امیلی هالپرن با «بوک اسمارت»، ریان جانسون با «چاقوکشی» دیگر رقبای او بودند.

در این جوایز، بونگ جون هم با اشاره به سیاست‌های دو قطبی سازی ترامپ گفت: برخی از مردم موانع را بلندتر می‌کنند. ما نویسندگان دوست داریم موانع را تخریب کنیم.

دیگر فیلم برگزیده این جوایز «خرگوش جوجو» به نوشته تایکا وایتیتی بود که با وجود رقبایی مثل تاد فیلیپس و سیلور اسکات برای فیلم سینمایی «جوکر» توانستند جایزه بهترین فیلمنامه اقتباسی را تصاحب کند. در این بخش هم فیلم‌هایی مثل «یک روز زیبا در محله»، «مرد ایرلندی» و «زنان کوچک» حضور داشتند.

در بخش‌های مربوط به سریال‌ها هم سریال «نگهبانان» محصول جدید شبکه «اچ بی اُ» که مدتی پیش پخش شده بود جایزه بهترین سریال نو را دریافت کرد و جوایز بزرگ بهترین سریال درام و بهترین اپیزود درام هم به «وراثت» رسید. در بخش کمدی این جوایز تقسیم شدند. «بری» جایزه بهترین سریال کمدی شد و «مرده از نظر من» جایزه بهترین اپیزود کمدی را دریافت کرد.

سریال «چرنوبیل» که برنده جوایز امی نیز شده بود، جایزه بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی و سریال «فاس وردن» بهترین فیلمنامه اقتباسی را دریافت کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: