کد خبر: ۵۰۱۰۳۳
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳

قیمت طلای ۱۸عیار در بازار تهران امروز به ۵۱۰ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۸۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۲۱۲ هزار تومان رسید. همچنین سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز ۴ میلیون و ۹۸۴ هزار تومان معامله شد.

به گزارش شفاف، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۹۸۴ هزار تومان و قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان است.

در بازار آزاد قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان، قیمت ربع‌سکه یک‌میلیون و ۵۴۰ هزار تومان و قیمت سکه گرمی ۹۲۸ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۵۱۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۵۷۱ دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای ۲۴ عیار ۶۸۰ هزار تومان و قیمت هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۲۱۲ هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۷۴۱ تومان، یورو ۱۴ هزار و ۹۳۴ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۷۷۳ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

 

صرافی‌های بانک‌ها امروز سه شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۳ هزار و ۴۳۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۴ هزار و ۹۳۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان است.

نوع                                   

قیمت لحظه

قیمت دلار

13 هزار و 380 تومان

قیمت یورو

14 هزار و 934 تومان

قیمت پوند

17 هزار و 773 تومان

قیمت درهم امارات

3 هزار و 741 تومان

قیمت سکه بهار آزادی

4 میلیون و 980 هزار تومان

قیمت سکه طرح جدید

4 میلیون و 984 هزار تومان

قیمت نیم سکه

2 میلیون و 540 هزار تومان

قیمت ربع سکه

یک میلیون و 540 هزار تومان

قیمت سکه گرمی

928 هزار تومان

قیمت گرم طلای 18

510هزار تومان

قیمت گرم طلای 24

680 هزار تومان

قیمت هرمثقال طلا

2 میلیون و 212 هزار تومان

قیمت هرانس طلادلار

1571 دلار

قیمت پلاتیندلار

978 دلار

قیمت انس نقرهدلار

17.7 دلار     

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: