کد خبر: ۵۰۱۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰

فیلم سینمایی «جزیره رنگین» ساخته خسرو سینایی برای اولین بار ۱۷ بهمن ماه از شبکه چهار سیما پخش می شود.

به گزارش شفاف، واحد تامین برنامه شبکه چهار که برای آخر هفته‌ مخاطبان فیم‌های جدید را روانه آنتن پخش می‌کند، برای پنجشنبه فیلم سینمایی «جزیره رنگین» را برای پخش درنظر گرفته است.

«جزیره رنگین» فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی خسرو سینایی در سال ۱۳۹۳ است. فیلمنامه با اقتباس آزاد از زندگی احمد نادعلیان نوشته شده و بهانه‌ای است برای آنکه بتوان گوشه‌ای از جذابیت‌های جزیره هرمز را در سینمای ایران ثبت کرد.

احمد نادعلیان یک هنرمند است که زندگی در شهر را رها کرده و به جزیره هرمز می‌رود، بیغوله‌ای ویران را می‌خرد و آن را به موزه‌ای برای نمایش آثار هنری بومی مردم جزیره تبدیل می‌کند. عده‌ای از اهالی در ابتدا به کار‌های او به دیده تردید نگاه می‌کنند و تصور می‌کنند که او می‌خواهد از توانایی‌ها و منابع جزیره سوءاستفاده کند. آقای نادعلیان یک کارگاه هنری راه اندازی می‌کند و به اهالی علاقه‌مند جزیره، آموزش می‌دهد که چگونه می‌توانند با بهره‌گیری از خاک‌های رنگارنگ جزیره نقاشی کنند و آثار خود را برای فروش به گردشگران ایرانی و خارجی ارائه دهند. بالاخره پس از سال‌ها تلاش، نقاشی روی شیشه با خاک‌های رنگین جزیره به یک هنر بومی و صنایع دستی جزیره تبدیل می‌شود که گردشگران بسیاری را از ایران و کشور‌های دوردست برای دیدار از جزیره هرمز جلب می‌کند.

مهدی احمدی، طیبه دهقان منشادی، عبدالرسول دریا پیما، محمد سلامتی، نرگس هرمزی و مصطفی شب تاری در این فیلم ایفای نقش کرده اند. همچنین لوریس چکناواریان ساخت موسقی فیلم را بر عهد داشته است.

«وال استریت: پول هرگز نمی‌خوابد» عنوان فیلم سینمایی است که جمعه ۱۸ بهمن ماه ساعت ۲۰:۳۰ پخش می‌شود.

«وال استریت: پول هرگز نمی‌خوابد» فیلمی به کارگردانی الیور استون محصول سال ۲۰۱۰ آمریکا است. این فیلم دنباله فیلم وال استریت است که از بازیگران اصلی آن می‌توان به مایکل داگلاس، شایا لابوف، جاش برولین، اشاره کرد.

در خلاصه فیلم آمده است: گوردون گکو کارشناس کارکشته و طماع بورس پس از سال‌ها زندانی بودن، اکنون آزاد شده است. او به خاطر یک توطئه و دشمنی به فساد مالی محکوم شد و مجبور شد به زندان برود. اما اکنون و پس از آزادی فقط در فکر انتقام است. او به کمک نامزد دخترش که یک جوان با استعداد است نقشه‌ای طراحی می‌کنند تا از این راه بتوانند به بازار مالی راه پیدا کنند و از این راه گوردون بتواند با کسانی که او را به زندان انداخته، تسویه حساب کند.

گفتنی است، واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما هر هفته روز‌های پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۰:۳۰ جدیدترین آثار سینمایی ایران و جهان را تقدیم علاقه‌مندان به هنر هفتم می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: