کد خبر: ۵۰۱۰۸۱
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱

رئیس پلیس پایتخت از دستگیری ۲۱۲ نفر و انهدام ۵۶ باند در ششمین طرح کاشف پلیس آگاهی خبر داد.

به گزارش شفاف، سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت در ششمین مرحله از طرح کاشف پلیس آگاهی گفت: در این مرحله از طرح کاشف ۲۱۲ نفر دستگیر و ۵۶ باند منهدم شد.

وی افزود: این سارقان ۴ هزار و ۶۰۰ فقره سرقت انجام داده اند.

سردار رحیمی افزود: سرقت به عنف، زور گیری، کیف قاپی، گوشی قاپی سرقت تحت عنوان مامور، سرقت خودرو، سرقت منزل از جمله سرقت‌هایی است که در این طرح مورد بررسی قرارگرفته‌اند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: ۱۵۱ نفر از این سارقان سابقه دار هستند همچنین ۲۲ نفر از سارقان در قالب ۱۱ باند سرقت از منزل دستگیر شده اند که دارای سوابق کیفری هستند.

 

سردار رحیمی با اشاره ایام مانده به پایان سال گفت: در این ایام سرعت و اقدامات عملیاتی به ویژه در پلیس پیشگیری و آگاهی در راستای دستگیری مجرمان بیشتر می‌شود همچنین امنیت مراکز عمده خرید با حضور پلیسان نامحسوس تامین خواهد شد.

رئیس پلیس پایتخت گفت: کنترل و نظارت بر سارقین مسلح و خشن تا پایان سال تشدید خواهد شد.

درخواست رئیس پلیس پایتخت از لیدر‌های شهرآورد

سردار رحیمی افزود: تمهیدات لازم و کامل برای برگزاری شهرآورد فردا در پایتخت در امنیت کامل انجام می‌شود. پلیس از بعد از ظهر امروز تا فردا بعد از بازی در محدوده استادیوم و اطراف آن حضور دارد.

وی گفت: من از اعضای هر دو تیم و تماشاگران می‌خواهم قوانین را رعایت کرده و با پلیس همکاری لازم را انجام دهند. از لیدر‌ها درخواست می‌کنم وجهه فرهنگ والای ایرانی را مدنظر قرار دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: