کد خبر: ۵۰۱۰۸۸
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: همزمان با نود و یکمین شهرآورد پایتخت، ۷۰ آتش‌نشان به همراه ۲۰ دستگاه خودروی منبع‌دار و موتورسیکلت از صبح فردا، داخل و اطراف مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی مستقر می‌شوند.

به گزارش شفاف، واحد کیانی درباره تمهیدات سازمان آتش‌نشانی تهران برای نود و یکمین شهرآورد پایتخت بین دو تیم پرسپولیس و استقلال اظهار کرد: سازمان آتش‌نشانی تهران همچون سالهای گذشته، تأمین‌کننده ایمنی این مسابقه فوتبال خواهد بود.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران افزود: همزمان با نود و یکمین شهرآورد پایتخت، 70 آتش‌نشان به همراه 20 دستگاه خودروی منبع‌دار و موتورسیکلت از صبح فردا (پنجشنبه) داخل و اطراف مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی مستقر می‌شوند.

وی با بیان اینکه مأموران ایستگاه 20 سازمان آتش‌نشانی (مجاورت ورزشگاه آزادی) در آماده‌باش کامل به سر می‌برند، تصریح کرد: مدیران عملیاتی سازمان آتش‌نشانی نیز در مسیرهای استقرار آتش‌نشانان حضور دارند و به گشت‌زنی خواهند پرداخت.

کیانی با بیان اینکه تعدادی از هواداران شهرستانی دو تیم استقلال و پرسپولیس امشب (چهارشنبه شب) در کمپهای پیش‌بینی شده اطراف ورزشگاه آزادی مستقر می‌شوند، خاطرنشان کرد: تعدادی از آتش‌نشانان برای تأمین ایمنی هواداران شهرستانی از امشب در برخی نقاط بیرونی ورزشگاه آزادی مستقر می‌شوند.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران به هواداران دو تیم توصیه کرد در طول برگزاری مسابقه و پس از آن نهایت همکاری را با آتش‌‍‌نشانان داشته باشند و در صورت بروز هرگونه حادثه، ضمن حفظ خونسردی مراتب را به سامانه 125 یا مأموران مستقر در مجموعه ورزشی آزادی تهران اطلاع دهند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: