کد خبر: ۵۰۱۰۹۰
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات و محدودیتهای ترافیکی را برای شهرآورد ۹۱ تشریح کرد.

به گزارش شفاف، سردار محمدرضا مهماندار درباره تمهیدات ترافیکی نود و یکمین شهرآورد بین دو تیم پرسپولیس و استقلال، اظهار کرد: طبیعتاً بحث کنترل ترافیک ورزشگاه آزادی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و به همین خاطر همکاران من از ساعت هفت صبح روز پنجشنبه (17 بهمن) در معابر اطراف ورزشگاه آزادی مستقر خواهند شد و کنترل ترافیک را بر عهده خواهند گرفت. 

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: به هیچ عنوان رانندگان حق پارک خودروهای خود را در رینگ اطراف ورزشگاه آزادی چه در ضلع غربی و چه در ضلع شرقی ندارند، توقف خودرو فقط در پارکینگها خواهد بود البته هماهنگی لازم با مسئولان ورزشگاه انجام شده که از ابتدای صبح در پارکینگها باز شوند.

‎وی تصریح کرد: طبیعتاً پارکینگهای اطراف ورزشگاه آزادی ظرفیتی دارند و پیش از مسابقه پر می‌شوند به همین خاطر توصیه نخست ما استفاده تماشاگران از مترو و اتوبوس است.

این مقام پلیس راهور با بیان اینکه مأموران این پلیس از ساعت 12 ظهر به بعد رفته رفته محدودیتها را اعمال خواهند کرد، گفت: اجرای این محدودیتها بستگی به پر شدن پارکینگها دارد، در صورت پر شدن ظرفیت پارکینگ ضلع غربی و شرقی، محدودیتها را اعمال می‌کنیم.

به گفته رئیس پلیس راهور فاتب، این محدودیتها از داخل آزادراه تهران ـ کرج اعمال می‌کنیم، دیگر اجازه ورود به خودروها را از آزادی به سمت ضلع غربی و شرقی ورزشگاه نخواهیم داد همچنین همین محدودیتها در معابر اطراف ورزشگاه اعمال خواهد شد یعنی اعمال محدودیتها از سمت بزرگراه شهید حکیم و دهکده المپیک نیز خواهد بود.

وی افزود: محدودیت در مسیر خیابان شیشه مینا (از جاده مخصوص به سمت ضلع غربی ورزشگاه) نیز اعمال می‌شود و خودروهایی که از این مسیر وارد شوند عمدتاً باید در خیابان‌ "شیشه مینا" پارک کنند. 

مهماندار متذکر شد: این محدودیتها تا پایان بازی و تخلیه ورزشگاه آزادی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: