کد خبر: ۵۰۱۱۰۷
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹

بسیج هلال احمر خواستار برخورد با اقدام ضد ارزشی دبیر کل هلال احمر شد.

حسین جعفری در گفت و گویی، اظهار کرد: بعد از رسوایی‌های مالی و بازداشت‌های برخی از مدیران جمعیت هلال احمر، متاسفانه فردی پا را فراتر از حد خود گذاشته و در مراسم گرامیداشت سردار صلح و امنیت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و بزرگداشت دهه مبارک فجر رفتار قابل تاملی را از خود نشان داد.

وی افزود: در جریان برگزاری مراسم گرامیداشت سپهبد شهید سلیمانی، دبیرکل جمعیت هلال احمر بعد از حضور در سالن برگزاری مراسم با مشاهده پرچم "من یک انقلابی‌ام" واکنش نشان داد و درخواست کرد که پرچم را پایین بکشید تا وی در جلسه بماند که این اقدام با مخالفت اعضای بسیج مواجه شد و آقای پیروی با قهر مراسم را ترک کرد.

فرمانده مرکز ویژه مقاومت بسیج هلال احمر کشور ادامه داد: دبیرکل هلال احمر متاسفانه در رفتاری منفعلانه و در پاسخ به اعتراض فرمانده پایگاه شهدای هفتم تیر از پایگاه‌های  تابعه این مرکز، در اقدامی ضد ارزشی، نامه اخراج وی را تهیه کرد.

جعفری با بیان اینکه بسیج چه در دوران جنگ و چه در دوران پس از جنگ، خط مقدم مبارزه با جریان نفوذ و انحرافی و التقاطی بوده است، تصریح کرد: در این راستا بسیج ویژه هلال احمر به عنوان یک نهاد انقلابی با انحرافاتی که در جریان هلال احمر شکل گرفته است مقابله خواهد کرد و اجازه نخواهد داد هیچ شخص حقوقی و حقیقی به آرمان‌های انقلاب اهانت کند.

فرمانده مرکز ویژه مقاومت بسیج هلال احمر کشور: بسیجیان و نیروهای ارزشی هلال احمر اجازه تعدی و تعرض به حریم ولایت را نمی‌دهند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار