کد خبر: ۵۰۱۱۱۲
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷

یک پلیس تشکیلات خودگردان فلسطین در منطقه «جنین» و یک جوان فلسطینی در بیت‌المقدس بر اثر اصابت گلوله مأموران صهیونیستی به شهادت رسیدند.

به گزارش شفاف، یک پلیس فلسطینی ظهر امروز (پنج‌شنبه) زمانی که در داخل مقر خود در منطقه «جنین» بود، بر اثر شلیک یک مأمور صهیونیستی به شهادت رسید.

به نوشته خبرگزاری صفا، این پلیس فلسطینی با درجه ستوان یکم، به نام «طارق بدوان» ساعاتی پس از مجروحیت در بیمارستان جان خود را از دست داد.

این دومین شهید منطقه «جنین» است. در یورش صبح امروز نظامیان صهیونیستی به منطقه «جنین» در کرانه باختری یک فلسطینی شهید و هفت نفر دیگر زخمی شدند.

در همین حال در شهر بیت‌المقدس نیز مأموران رژیم صهیونیستی به سوی یک جوان فلسطینی در منطقه «باب الاسباط» به بهانه تلاش او برای هدف قرار دادن صهیونیست‌ها با سلاح گرم شلیک کرده و او را به شهادت رساندند.

در این عملیات شهادت‌طلبانه، یک مأمور صهیونیست از چند نقطه بدن مجروح شده است. با دو شهید ظهر امروز، تعداد شهدای ۲۴ ساعت گذشته در فلسطین به چهار تن افزایش یافته است.

از سوی دیگر، بامداد امروز یک زیرگیری با خودرو در قدس اشغالی منجر به زخمی شدن ۱۴ نظامی صهیونیست شد؛ بر اساس گزارش رسانه‌های اسرائیلی، نظامیان مذکور از تیپ «گولانی» معروف به تیپ شماره یک این رژیم بودند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: