کد خبر: ۵۰۱۱۵۲
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰

#تهران_ما موضوع کمبود خطوط اتوبوسرانی در پایتخت را پیگیری کرد.

تهران ما//// لزوم نیاز سنجی برای ایجاد خطوط اتوبوسرانیبه گزارش شفاف، شهروندی با ارسال پیامکی به بخش #تهران_ما خواستار احداث خطوط اتوبوسرانی در تمامی مناطق پایتخت شد.

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی پاسخ داد؛

محمود ترفع سرپرست سازمان شرکت واحد اتوبوسرانی شهردار تهران در گفت و گویی، درباره نیاز پایتخت به ایجاد خطوط حمل و نقل، گفت: در حال حاضر خطوط ده گانه BRT و اتوبوس‌های بخش خصوصی پاسخگوی نیاز شهروندان نیست و ما باید بدانیم در هر نقطه پایتخت که جاذبه سفر داریم برای تسهیل تردد شهروندان باید خطوط تازه ای برای آن نقطه پیش بینی کنیم.

سرپرست سازمان شرکت واحد اتوبوسرانی شهردار تهران تصریح کرد: کارشناسان حوزه حمل و نقل باید بر اساس تقاضای سفر خطوط موردنیاز پایتخت را جهت توسعه ناوگان اتوبوسرانی احداث کنند.

ترفع با اشاره به لایه های ناوگان حمل و نقل عمومی در پایتخت، گفت: در لایه اول ناوگان حمل و نقل عمومی، حمل و نقل ریلی قرار دارد و پس از آن می‌توان به خطوط ده گانه BRT و سپس خطوط عادی آن اشاره کرد.

او تصریح کرد: شرکت واحد اتوبوسرانی به عنوان بهره بردار خط شناخته می‌شود و سازمان حمل و نقل و ترافیک باید کار نیازسنجی و احداث خطوط تازه را انجام دهد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار