کد خبر: ۵۰۱۲۲۰
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳

با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فوتنویک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت، همایش فرآوری مواد با لیزر برگزار می‌شود.

به گزارش شفاف،با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پنجمین همایش تخصصی فرآوری مواد با لیزر، در تاریخ ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

این همایش تخصصی که در دانشگاه صنعتی مالک اشتر بر گزار می‌شود، محور اصلی خود را «عمر‌دهی به قطعات با استفاده از فرایند‌های ساخت افزایشی» قرار داده است.

هدف از این همایش که با حمایت ستاد توسعه فناوری فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌­شود، آشنایی صنعتگران و دانشجویان با تعمیر و بازسازی قطعات صنعتی و ساخت افزایشی به کمک لیزر است.

شناخت و بازیابی نیاز‌های فناورانه صنایع در حوزه فرایند ساخت افزایشی

چشم انداز ساخت افزایشی، جایگاه و کاربرد ساخت افزایشی، تعمیر و بازسازی قطعات، شناخت و بازیابی نیاز‌های فناورانه صنایع در حوزه فرایند ساخت افزایشی، ارائه یک مدل تا ساخت قطعه در ساخت افزایشی قطعات فلزی و ارائه یک مدل تا ساخت قطعه در ساخت افزایشی قطعات فلزی از جمله دیگر محور‌های این همایش محسوب می‌شوند.

اتاق ایده صنعت و دانشگاه، کارگاه‌های علمی و آموزشی، مسابقه ایده شو و نمایشگاه جانبی از جمله ویژه برنامه‌های علمی و آموزشی هستند که همزمان با این رویداد برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام/
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: